rejestracja

Marka Dimplex posiada ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów pomp ciepła wykorzystujących wodę gruntową, glebę i powietrze zewnętrzne jako źródło energii cieplnej.

 

Międzynarodowy certyfikat jakości dla pomp ciepła DACH/EHPS to gwarancja najwyższej jakości we wszystkich obszarach stosowania.

 

System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001 zapewnia ponadto niezmiennie wysoką jakość produktów Dimplex.

 

glen dimplex siedziba

 

 

Grupa Glen Dimplex

Założona w 1973 roku firma Glen Dimplex jest obecnie największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze, zajmuje również uznane miejsce w branży AGD. Roczne obroty Grupy sięgają 1,5 mld euro, a zatrudnienie wynosi 8.500 osób.

 

Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

 

Grupa stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

 

Wyjątkowy rozwój Grupy możliwy był dzięki entuzjastycznemu podejściu pracowników do wykonywanej pracy oraz ogromnemu wsparciu otrzymanemu od klientów i dostawców.

 

Zapraszamy do Współpracy!

Glen Dimplex

Glen Dimplex - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Strzeszyńska 33 60-479 Poznań

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 519 644 455

Oferta Glen Dimplex: