rejestracja

Testo Sp. z o. o. mieści się w Pruszkowie k/Warszawy i od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako oddział niemieckiej firmy Testo - światowego lidera w projektowaniu i produkcji przyrządów pomiarowych. Oferowane przez nas przyrządy pomiarowe produkowane są według restrykcyjnych standardów jakościowych, które dostarczają użytkownikom najwyższą precyzję i stabilność pomiaru, funkcjonalność oraz łatwość użytkowania.

 

Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań pomiarowych dla wielu obszarów zastosowań między innymi:

 

📌 HVAC/R: ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo
📌 Przemysł spożywczy: produkcja dystrybucja, składowanie, sprzedaż
📌 Gastronomia: automatyczny system zarządzania jakością w sieciach restauracji
📌 Przemysł farmaceutyczny: produkcja dystrybucja, składowanie, sprzedaż

 


📌 Termowizja: audyty energetyczne, zarządzanie obiektami, pomiary parametrów elektrycznych, monitoring produkcji Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pomiarów wielu parametrów, między innymi: temperatura, wilgotność, prędkość przepływu powietrza, analiza spalin, ciśnienie, natężenie światła, pH. Specjalizujemy się również w indywidualnym doborze rozwiązań pomiarowych , szczególnie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Wszystko od jednego dostawcy: oferujemy doradztwo techniczne, przeprowadzamy instalację , uruchomienie i konfigurację sprzętu pomiarowego, a także, mapowanie magazynów, komór klimatycznych i lodówek oraz kalibrację i walidację.


📌 Serwis i wzorcowanie Zapewniamy pomoc w doborze optymalnych rozwiązań pomiarowych do potrzeb klienta, a także dostępność części zamiennych oraz profesjonalny serwis i kalibrację wszystkich oferowanych przyrządów. Posiadamy również akredytowane przez PCA laboratorium pomiarowe m.in. w dziedzinie temperatury, wilgotności i przepływu powietrza zgodne z PN-EN ISO/IEC17025:2018-02, dysponujące najwyższej jakości wyposażeniem oraz sprzętem pomiarowym i wzorcującym. Polityka prywatności: https://www.testo.com/pl-PL/firma/polityka-prywatnosci

 

 

Testo

Testo - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

ul Wiejska 2 05-802 Pruszków

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 292 76 80 do 83

Fax: +48 22 863 74 15