rejestracja


 
Firma Merserwis została zarejestrowana w Warszawie w 1990 roku. Od samego początku działa na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej, kontynuując przeszło 40 letnią tradycję związaną z miejscem, w którym znajduje się siedziba firmy.
Poza szeregiem produktów i usług kierowanych do Klienta końcowego, Merserwis zajmuje się dystrybucją pochodzącej z importu aparatury kontrolno - pomiarowej oraz elementów automatyki. Rozpoczęcie tej działalności (importu) w 1995 roku pozwoliło zbudować silne portfolio oferowanych dzisiaj przez firmę na rynku polskim produktów. 
Relacje biznesowe z zagranicznymi partnerami firmy Merserwis nie ograniczają się tylko i wyłącznie do współpracy handlowej. Merserwis zajmuje się bowiem przygotowaniem dla tych produktów polskich wersji językowych instrukcji obsługi, kart katalogowych oraz prowadzi działania marketingowe.
 
Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w kooperacji z producentami zagranicznymi organizuje seminaria i szkolenia. Przedsiębiorstwo dba aby na bieżąco śledzić nowości technologiczne w branży. Oferta ciągle uzupełniana jest o nowe, interesujące produkty – a pracownicy firmy co roku odwiedzają międzynarodowe targi elektroniki w Hong Kongu, Taipei, Monachium czy Hanowerze.
 
Merserwis można spotkać osobiście na najważniejsze targach branżowe organizowanych w Polsce: Energetab (Bielsko Biała), Automaticon (Warszawa) i Expopower (Poznań).
 
 
Współpracując z partnerami staramy się budować dobre relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, wierząc że taka filozofia prowadzi do rozwoju i korzyści dla obojga podmiotów.