rejestracja

URSA na świecie
URSA to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków. Spółka obecna jest w Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Francji, we Włoszech oraz wielu  innych krajach europejskich dzięki 13 zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym strategicznie na całym kontynencie europejskim.

Obecnie URSA jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych, które izolują budynki zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym.
 
Produkty firmy URSA pomagają zredukować zapotrzebowanie budynków na energię, głównie w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia, pozwalając użytkownikom na ograniczenie zużycia energii oraz w kwestii zrównoważonego rozwoju, produkty te nie tylko przyczyniają się do podniesienia poziomu komfortu użytkownika, ale także wspierają środowisko poprzez redukcję emisji CO2, a także gospodarkę poszczególnych krajów poprzez zmniejszenie uzależnienia od paliw kopalnych.


   kanały wentylacyjne   przewody wentylacyjne   akustyka   wentylacja   klimatyzacja   URSA   URSA AIR   ZERO A2   AL-TECH2

 

URSA

URSA - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Armii Krajowej 12 42-520 Dąbrowa Górnicza

 

-Zobacz na mapie-

śląskie

Tel: +48 32 268 01 01

Fax: +48 32 264 07 91