rejestracja

DABROwent to hurtownia klimatyzacji z 15-letnim doświadczeniem w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej.


Zajmujemy się dystrybucją urządzeń i elementów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wykorzystując znajomość branży służymy pomocą naszym Klientom.

 hurtownia klimatyzacji hurtownia wentylacji klimatyzacja wentylacja kurtyna powietrzna
 
Wyróżniamy się nade wszystko:
  • kompleksową ofertą, która pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas
  • szybką realizacją Państwa zamówień - zawsze robimy wszystko, aby czas realizację Państwa zamówień skracać do minimum. Bardzo duża część asortymentu dostępna jest z magazynu - od razaz!
  • DABROwent to nie tylko hurtownia klimatyzacji, ale również synonim profesjonalnego wsparcia technicznego - wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam służyć Państwu fachową wiedzą.
  • atrakcyjnymi warunkami handlowymi - rozeznanie w branży i współpraca z liderami na rynku wentylacyjnym i klimatyzacyjnym pozwalają nam proponować Państwu korzystne warunki zakupu
  • kontakt z Klientem - staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie, gdyż zależy nam na długofalowych relacjach. Staramy się aby udzielane informacje były rzetelne i prawdziwe. Chcielibyśmy, aby nasz Klient zawsze czuł się bezpiecznie wspłpracując z nami.
 
 kratki wentylacyjne wentylator kanałowy nasady kominowe nawiewniki kanały wentylacyjne

Mamy nadzieję, że firma, którą stworzyliśmy wciąż będzie przyciągać kolejne grono Klientów. Tym, którzy już nam zaufali bardzo dziękujemy a tym z Państwa, którzy mają wątpliwości, bądź jeszcze nas nie znają oferujemy nasze zaangażowanie i dobre warunki handlowe.
 
Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy, SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Zespół DABROwent