rejestracja

P.W. Pro-Service Sp. z. o. o założona została w 1991 r. Od 1992 roku zajmuje się detekcją gazów: początkowo jako firma instalacyjna (ponad 2000 systemów), a od 15 lat jako producent. Naszą specjalnością są najnowocześniejsze detektory gazów toksycznych i wybuchowych, mikroprocesorowe centrale oraz oparty o RS-485 PAG-Przemysłowy Alarm Gazowy - Zloty Medal SAWO 2002

 

Spółka, od powstania specjalizuje się w dostawach systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych dla przemysłu Od lat współpracujemy z instalatorami gazowymi, którzy, nie tylko w Małopolsce, są naszymi Partnerami.

 

Firma wykonuje instalacje systemów detekcji "pod klucz". Na podstawie własnych lub obcych projektów. Instalację poprzedzamy wizytą u klienta w celu właściwej oceny zagrożeń emisji gazów toksycznych czy wybuchowych, badań tła gazowego i przedmiaru. Porady techniczne i koncepcje opomiarowania oferujemy gratis. Spółka realizuje instalacje detekcji z pełną odpowiedzialnością. Odbiorów inwestycji eksplozymetrycznych dokonują przeszkoleni w G.I.G. inspektorzy.
 

Pro-Service Sp. z o.o.