rejestracja

Wolf GmbH to niemiecki producent profesjonalnych systemów grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych opartych na zaawansowanej technologii oraz najwyższej jakości i trwałości. Siedziba i fabryka firmy znajduje się w Mainburgu w Niemczech, gdzie od ponad 55 lat produkowane są wszystkie urządzenia marki Wolf.

 

	Kotły gazowe • Kotły olejowe • Pompy ciepła • Urządzenia kogeneracyjne • Kolektory słoneczne • Urządzenia wentylacyjne • Zasobniki i bufory • Urządzenia regulacyjne

 

Początki firmy to lata 60-te XX wieku, kiedy w niewielkiej firmie rozpoczęto produkcję urządzeń do osuszania chmielu, który miał służyć do produkcji bawarskiego piwa. Urządzenia do wentylacji stały się w ten sposób głównym rdzeniem firmy.

W latach 70 -tych  Wolf rozpoczyna produkcję urządzeń klimatyzacyjnych przeznaczonych dla hoteli, szpitali, lotnisk, gmachów oper i teatrów oraz dla hal przemysłowych, spełniając przy tym najwyższe standardy i wprowadzającądzen najnowsze rozwiązania technologiczne. Nieodzownym okazuje się rozszeżeniem gamy produktów o urządzenia wentylacyjne.

Strategia ta pozwoliła firmie na początku lat 90-tych stać się liderem rynku europejskiego w urządzeniach klimatyzacyjnych.

Konsekwencją takiej działalności jest rozszeżanie gamy produktów urządzenia grzewcze dla klientów indywidualnych jak i inwestycyjnych.

Niemiecki proces wytwarzania i kontrola jakości są gwarancją niezawodności oferowanych urządzeń. Potwierdzeniem tego są czołowe oceny w niezależnych niemieckich testach konsumenckich.

 

Przedstawicielstwo firmy w Polsce działa od 1996 roku. Siedziba Wolf – Technika Grzewcza sp. z o.o. mieści się w Sokołowie k. Warszawy, skąd prowadzona jest ogólnopolska dystrybucja produktów marki Wolf oraz wsparcie techniczne i projektowe dotyczące urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wśród wielu obiektów na całym świecie w których można znaleźć urządzenia wentylacyjne i klimatyzecyjne marki Wolf są:

     wentylacja     klimatyzacja     rekuperacja

Więcej informacji na stronie www.wolf-polska.pl

 

 

 

Wolf - Technika Grzewcza

Wolf - Technika Grzewcza - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Sokołowska 36, Sokołów 05-806 Komorów k. Warszawy

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 720 69 01

Fax: +48 22 720 69 02

Oferta Wolf - Technika Grzewcza: