rejestracja

Jesteśmy wiodącym światowym producentem i dostawcą sprzętu gospodarstwa domowego. Zatrudniamy 73.000 pracowników, posiadamy 70 ośrodków produkcyjnych i technologicznych na całym świecie oraz organizacje sprzedaży w ponad 170 krajach.

 

Globalny zasięg pozwala nam na wykorzystywanie najlepszych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań w tworzeniu nowych produktów, rozwoju zaawansowanej technologii, a także w procesach produkcyjnych, systemie dostaw i dystrybucji we wszystkich regionach. Produkty naszej firmy obecne są w ponad 200 000 000 domów w prawie wszystkich krajach świata i oferowane są klientom pod takimi markami jak m.in. Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Bauknecht. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1993 roku. Wtedy w Warszawie powstało Biuro Marketingu i Sprzedaży Whirlpool Polska. Natomiast w 2002 roku firma Whirlpool przejęła wrocławski Polar - wiodącego producenta sprzętu gospo-darstwa domowego w Polsce wraz z wysoko cenioną przez konsumentów marką handlową.

 

 

W Korporacji Whirlpool, realizując wizję „W każdym domu, wszędzie”, dążymy do zbudowania wyjątkowej lojalności klientów wobec naszych produktów i marek. Tworzymy innowacyjne urządzenia gospodarstwa domowego, które ułatwiają codzienne życie naszym klientom i są przez nich doceniane. 

klimatyzacja inwerter klimatyzator

 

Osiągamy sukces poprzez siłę naszego globalnego przedsiębiorstwa oraz ludzi pracujących razem w oparciu o takie wartości jak Szacunek, Uczciwość, Różnorodność i Zaangażowanie oraz Praca Zespołowa.

 

W branży chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji oferujemy: Chłodziarko-zamrażarki, Chłodziarki, Zamrażarki, Chłodziarki na wino, Klimatyzatory, Okapy.

 

przenośny Whirlpool AC Klimatyzacja warszawa producent dystrybutor

 

Whirlpool

Whirlpool - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

1 Sierpnia 6A 02-134 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 212 02 00

Fax: +48 22 212 02 01