rejestracja

Kim jesteśmy i co robimy?
Jako SCROL już od 2004 roku działamy w branży HVACR - zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Oferujemy sprzedaż hurtową na atrakcyjnych warunkach, zapewniamy szeroki zakres oferty, profesjonalne doradztwo techniczne i kompleksowe zaopatrzenie inwestycji. Prowadzimy bezpośrednią dystrybucję uznanych producentów oraz produkujemy własną galanterię wentylacyjną (posiadamy produkcję w Polsce). Stawiamy na praktyczną wiedzę i umiejętności naszych ludzi - trzonem naszej firmy jest kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobrze znają tą branżę. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski marek RIGEL, SODECA i ATISA oraz posiadamy własne marki urządzeń.

scrol rigel sodeca atisa sodeca polska atisa polska rigel polska

 
Dlaczego akurat my?
Przede wszystkim kompleksowa obsługa - produkcja, sprzedaż, dystrybucja i dostęp do fachowej kadry inżynierów pod jednym adresem. Naszą obsługę świetnie uzupełnia bardzo szeroka oferta produktowa, przedstawiciele w całym kraju oraz zawsze konkurencyjne ceny (i system rabatów). Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne jest do wykonania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej - od urządzeń po elementy montażowe. Dbamy o wysoką jakość i uznane standardy - wszystkie produkty i urządzenia, które proponujemy, są testowane, posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz objęte są gwarancją. Dzięki dużemu doświadczeniu w zaopatrywaniu inwestycji w urządzenia i elementy wentylacyjne, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom, a bezpośrednia dystrybucja i własna produkcja pozwala nam na bardzo konkurencyjne ceny.

solano rtu systemy oddymiania systemy napowietrzania agregaty wody lodowej wentylatory wentylacja klimatyzacja chlodnictwo
 
W miarę rozwoju, przez 10 lat istnienia na rynku hurtowym i inwestycyjnym wypracowaliśmy sobie proste i przejrzyste zasady dobrego biznesu. To doświadczenie pozwoliło nam zawiązać stałą współpracę z partnerami oraz uzyskać status wyłącznego dystrybutora i przedstawiciela trzech europejskich producentów. Jako Polska firma z polskim kapitałem, inwestujemy w rozwój w naszym kraju - wierzymy, że międzynarodowa działalność polskich firm przyczynia się do konkurencyjności naszej gospodarki i jest znakomitym środkiem do osiągania celów. Zaufało nam już wielu mniejszych i większych przedsiębiorców, nie tylko z Polski - chcemy przekonać i Ciebie.
 
Nasza oferta obejmuje:
Agregaty chłodnicze: agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem, agregaty wody lodowej chłodzone wodą, wentylatorowe chłodnice wody i zewnętrzne skraplacze, agregaty skraplające, moduły hydrauliczne.
Rooftopy: urządzenia rooftop chłodzone wodą, urządzenia rooftop chłodzone powietrzem.

Klimakonwektory: klimakonwektory uniwersalne, klimakonwektory kasetonowe, klimakonwektory kanałowe.

Klimatyzacja komfortu: klimatyzatory, systemy VRF, pompki skroplin, miedź chłodnicza.

Wentylatory: wentylatory dachowe, wentylatory kanałowe, wentylatory osiowe, wentylatory promieniowe, wentylatory biurowe i łazienkowe, wentylatory przeciwwybuchowe.

Wentylacja: centrale wentylacyjne, nagrzewnice, kurtyny powietrzne.

Systemy oddymiania: wentylatory oddymiające, instalacje oddymiania, symulacje CFD, projekty wykonawcze.

Galanteria wentylacyjna: przewody elastyczne, nawiewniki, kratki i zawory, klapy p.poż. i regulatory, kanały, kształtki, przepustnice, tłumiki i inne.

Akcesoria wentylacyjne i klimatyzacyjne: akcesoria montażowe, izolacje.