rejestracja

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne Centrale przeznaczone są do montażu w domach jednorodzinnych, restauracjach, hotelach, pubach, budynkach użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w produkcji central wentylacyjnych MISTRAL z wysokoefektywnym odzyskiem ciepła.

 

Pro-Vent, rekuperator, wentylacja mechaniczna, centrale wentylacyjne, gwc, montaż rekuperacji, montaż wentylacji, wemtylacja

 

W swojej ofercie posiadamy centrale o wydajnościach od 250 m3 do 6000 m3. Centrale przeznaczone są do montażu w domach jednorodzinnych, restauracjach, hotelach, pubach, budynkach użyteczności publicznej. Firma Pro-Vent produkuje również centrale basenowe z recurkulacją stosowane w modnych obecnie przydomowych halach basenowych, a także centrale podwieszane i z rozmrażaniem recyrkulacyjnym.

 

Sterowanie wszystkich central odbywa się za pomocą sterowników procesorowych. Rozbudowana automatyka pozwala na stosowanie programatora pracy tygodniowej. Zależnie od wymagań inwestora centrale Mistral mogą być konfigurowane do pracy z nagrzewnicami wodnymi i elektrycznymi. Doskonale sprawdzają się pracując w połączeniu z gruntowymi wymiennikami ciepła. Na życzenie dostarczamy urządzenia w wykonaniu ponadstandardowym w różnych konfiguracjach. Stosunkowo niewielka waga urządzenia, mały pobór mocy elektrycznej,cicha praca, tania eksploatacja to dodatkowe atuty.

 

Nie mamy wszystkiego do wentylacji (u nas nie kupisz kratek wentylacyjnych, anemostatów itp.), bo nie jesteśmy hurtownią. Specjalizujemy się w produkcji rekuperatorów i temu poświęcamy naszą myśl i czas. Chcemy wciąż doskonalić nasze "MISTRALE" i tworzyć nowe produkty tak, by stale poprawiać komfort powietrza wewnątrz pomieszczeń".

 

Pro-Vent

Pro-Vent - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Posiłkowa 4a 47-300 Dąbrówka Górna/ Krapkowice

 

-Zobacz na mapie-

opolskie

Tel: +48 77 440 44 96/98

Fax: +48 77 440 44 92