rejestracja

Pro-Vent, rekuperator, wentylacja mechaniczna, centrale wentylacyjne, gwc, montaż rekuperacji, montaż wentylacji, wemtylacja

 

Firma PRO-VENT jest polskim producentem innowacyjnych rozwiązań dla wentylacji. Specjalnością firmy są wysokosprawne, energooszczędne rekuperatory centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperatory), o skuteczności nawet do 96%. W ofercie firmy znajdują się rekuperatory o wydajności od 200 do 6000 m3/h, przeznaczone do wentylacji zarówno domków jednorodzinnych, jak i dużych obiektów i hal. Dostępna jest również osobna linia rekuperatorów przeznaczonych do wentylacji i osuszania przydomowych hal basenowych.

 

Jako swój drugi sztandarowy produkt firma PRO-VENT wprowadziła na rynek autorski rodzaj maksymalnie skutecznego, ekologicznego gruntowego wymiennika ciepła (bezprzeponowego, płytowego) GWC PRO-VENT GEO, zapewniający najwyższy komfort przebywania w pomieszczeniach i znacznie ograniczający koszty eksploatacji budynku.

 

Firma PRO-VENT jako kryterium działania przyjmuje skuteczność, niezawodność i energooszczędność swoich urządzeń. Wysoka jakość produktów PRO-VENT została dwa razy z rzędu nagrodzona Złotym Godłem Konsumencki Lider Jakości 2017 i 2018.

 

Pro-Vent

Pro-Vent - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Posiłkowa 4a 47-300 Dąbrówka Górna/ Krapkowice

 

-Zobacz na mapie-

opolskie

Tel: +48 77 440 44 96/98

Fax: +48 77 440 44 92