rejestracja

KLiMA sp. z o. o. -zajmujemy się projektami, instalacją i serwisem systemów VRF oraz układów wentylacyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową urządzeń klimatyzacyjnych wraz ze wsparciem technicznym dla firm instalacyjnych. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym partnerem LG, Gree i Mitsubishi Electric. Ponad 30 lat doświadczenia w branży HVAC czyni z nas odpowiedzialnego i atrakcyjnego partnera biznesowego.


Zapoznaj się z naszą ofertą zarówno indywidualnych jak i systemowych rozwiązań klimatyzacji. Znajdziesz tu propozycje dla lokali prywatnych, usługowych, handlowych czy nawet przemysłowych.

W naszej ofercie m.in.:
  • urządzenia klimatyzacyjne
  • centrale wentylacyjne
  • pompki skroplin
  • izolowane rury chłodnicze
  • konstrukcje wsporcze
 

Siedziba firmy KLIMA


W naszym showroomie można zobaczyć niemal wszystkie klimatyzatory z naszej oferty wraz z tegorocznymi nowościami rynkowymi. Łącznie to ponad 25 modeli jednostek wewnętrznych, z czego 5 podłączonych jest do instalacji freonowej, co pozwala zobaczyć pracę danego urządzenia na żywo. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym showroomie, który jest dostępny na naszej stronie internetowej lub na google maps.


Na naszej stronie internetowej znajduje się też Strefa Instalatora, dostępna jedynie dla zalogowanych użytkowników. Została stworzona z myślą o specjalistach z naszej branży, aby ułatwić im dostęp do niezbędnych narzędzi, takich jak informacje o szkoleniach, wsparciu technicznym czy też najnowszych promocjach oraz wgląd do naszego outletu urządzeń, gdzie można znaleźć unikalne produkty w wyjątkowych cenach.

KLIMA sp. z o. o. Zakład Techniki Cieplnej i Chłodniczej

KLIMA sp. z o. o. Zakład Techniki Cieplnej i Chłodniczej - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Warszawska 17 05-092 Łomianki

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 732 12 55