rejestracja

 

LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. jest światowym liderem wśród producentów oferujących nowatorskie technologie w dziedzinie elektroniki, komunikacji mobilnej oraz sprzętu AGD, zatrudniając 82000 pracowników w 119 miejscach na całym świecie. W 2013 r. globalna sprzedaż LG osiągnęła poziom 53,10 mld USD. Firma składa się z czterech kategorii biznesowych - Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution, oraz Vehicle Components - i jest jednym z największych na świecie oraz wiodących producentów płaskich telewizorów, urządzeń mobilnych, klimatyzatorów, pralek i lodówek. LG Electronics jest Partnerem Roku 2014 – w programie ENERGY STAR. Więcej informacji na temat firmy LG Electronics dostępne na stronie www.LGnewsroom.com.


LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu AGD, klimatyzacji oraz systemów VRF. Firma tworzy kompleksowe rozwiązania dla domu na podstawie wiodących technologii w branży. LG stawia sobie za cel ułatwianie życia konsumentów na całym świecie, dostarczając doskonale zaprojektowane produkty w tym lodówki, pralki, zmywarki, urządzenia kuchenne, odkurzacze, sprzęt do zabudowy, klimatyzatory, oczyszczacze powietrza i osuszacze. Wszystkie te produkty zapewniają większą wygodę, doskonałą wydajność, duże oszczędności oraz korzyści zdrowotne. Więcej informacji nt. produktów LG dostępne na stronie www.LG.com.

 

 

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Air conditioning & Energy 

Urządzenia klimatyzacyjne LG dedykowane są dla rozwiązań indywidualnych oraz komercyjnych.

Oferta LG obejmuje szeroką gamę klimatyzatorów pokojowych, ściennych, komercyjnych - kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe i podstropowe. Różnorodność dostępnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych pozwala na ponad 2000 kombinacji, tym samym dając możliwość zapewnienia klimatyzacji w każdym wnętrzu.

Rozwiązaniem dla obiektów wielko kubaturowych jest system klimatyzacji Multi V IV, który, udoskonalony o szereg innowacji, jest jednym z najlepszych systemów VRF na rynku. Wysoka efektywność energetyczna systemu Mulit V IV została potwierdzona prestiżowym certyfikatem Euroventu.

 

Firma LG Electronics oferuje kompleksowe wsparcie, począwszy od doradztwa na etapie koncepcji systemu klimatyzacji, poprzez dobór urządzeń, projektowanie, nadzór podczas uruchomienia, na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej kończąc.

  

W Polsce firma posiada 5 regionalnych biur sprzedaży (Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdynia). Więcej informacji:

www.klimatyzacja.lge.pl

www.strefaklimatyzacji.lge.pl

www.ligagraczy.lge.pl

 

chłodnictwo wentylacja klimatyzacja precyzyjna rekuperatory osuszacze centrale agregaty LG systemy Multi V galery artcool klimatyzator ścienny strefa klimatyzacji liga graczy chłodzenie

 

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów  branży klimatyzacyjno–grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.


W Polsce, LG Electronics posiada 3 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia praktyczne z zakresu montażu oraz serwisu.

 

Głównym celem Akademii Klimatyzacji LG jest prowadzenie szkoleń produktowych i branżowych. Jednak idea Akademii LG rozwija się i z miesiąca na miesiąc przybywa okazji do spotkań. W Akademiach prowadzone są szkolenia nie tylko LG ale także spotkania branżowe organizowane przy współpracy z innymi producentami czy uczelniami technicznymi. W ostatnim czasie najpopularniejsze są niewątpliwie specjalistyczne szkolenia kończące się certyfikacją (tzw. Zielona Karta). Tłumie odwiedzane są również szkolenia z zakresu technik negocjacji oraz sprzedaży prowadzone w ramach cyklu Akademia Instalatora LG - Kreatorzy Mistrzowskiej Sprzedaży a realizowane przez profesjonalną firmę szkoleniową.

 

Akademie Klimatyzacji to również miejsce do spotkań w mniej oficjalnej formie. Na stałe do kalendarza Akademii weszły wtorkowe śniadania biznesowe, które odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i są okazją do nieformalnego spotkania przy porannej kawie i przekąsce.

 

Wszystkie wydarzenia komunikowane są na stronie www.akademiaklimayzacji.lge.pl – można tam na bieżąco sprawdzić aktualny harmonogram spotkań, a także zapisać się na wybrane szkolenie.

LG Electronics Polska

LG Electronics Polska - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Wołoska 22 02-675 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 481 71 00

Fax: +48 22 481 78 88

Oddziały firmy:

Oddział Katowice

Katowicka 47 41-500 Chorzów

klimatyzacja-katowice@lge.pl

(32) 621 04 33

(32) 621 04 30

Oddział Gdynia

Sportowa 8 81-300 Gdynia

klimatyzacja-gdynia@lge.pl

(58) 73 16 410-412

(58) 73 16 413

Oddział Wrocław

Szwedzka 5A 55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)

klimatyzacja-wroclaw@lge.pl

(71) 73 44 401-403

(71) 73 44 400

Oddział Poznań

Arcybiskupa Baraniaka 88B bud C 61-131 Poznań

klimatyzacja-poznan@lge.pl

(61) 62 59 943

(61) 62 59 940