[ Zamknij ]

rejestracja

Product Manager

Opublikowano: 14.06.2017

Firma Thermosilesia poszukuje pracownika na stanowisko Product Manager

Opis stanowiska:

  • tworzenie i wdrażanie strategii produktowej w oparciu o przeprowadzone analizy,
  • określanie portfela produktowego biorąc pod przedział cenowy,
  • kreowanie oraz wdrażanie działań w zakresie zarządzania portfelem produktów,
  • bieżące monitorowanie rynku, wyników sprzedaży i marży,
  • monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych, preferencji klientów oraz działań konkurencji,
  • prowadzenie procesów zakupowych (kontakty z dostawcami, weryfikacja produktów, negocjacje itp.).
  • analiza rynku dostawców, poszukiwanie i wybór konkurencyjnych cenowo dostawców,
  • składanie oraz aktualizacja zamówień,
  • porównywanie ofert, przygotowywanie raportów, prezentacji, kalkulacji kosztów.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży technicznej,
  • wykształcenie wyższe – miale widziane techniczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności zarządzania portfelem produktowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka orientacja na cel,
  • umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w dystrybucji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@thermosilesia.pl

KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

THERMOSILESIA.

E-mail: info@thermosilesia.pl

Tel: +48 32 285 10 39
Adres:
Roździeńskiego 188b
40-203 Katowice

Katalog firm

  • HTS

    HTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to wiodąca n…
    HTS
  • TopVac

      Firma TopVac Odkurzacze Centralne od ponad 15 lat z powodzeniem…
    TopVac
  • Uniwersal

    Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp z o.o. istnieje od 1988 roku i zajm…
    Uniwersal

Ogłoszenia z Praca.pl