Czyste i przyjemne powietrze w Twoim domu

Jak zadbać o własne zdrowie? Zacznijmy od najważniejszego - powietrza, którym oddychamy na co dzień podczas dnia i nocy

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, powietrze, którym oddychasz powinno mieć odpowiednią wilgotność oraz oczywiście być wolne od zanieczyszczeń. Większe ryzyko oddychania zanieczyszczonym powietrzem mają oczywiście mieszkańcy większych aglomeracji. Ale! Czy tylko oni? Nie! Smog i zanieczyszczenie powietrza to coraz częstszy problem nas wszystkich – niezależnie od tego czy mieszkamy w mieście czy na wsi. Dlaczego? Smog jest to zjawisko atmosferyczne, które powstaje podczas wymieszania się dymu i spalin z mgłą (których wiadomo jest coraz więcej) – czyli szkodliwych związków chemicznych przedostających się do atmosfery. Zjawisko możemy zaobserwować nie tylko w wielkich aglomeracjach miejskich, ale również w mniejszych miejscowościach.

Skutki zdrowotne dużej ekspozycji na smog:

 • częste infekcje,
 • choroby przewlekłe układu oddechowego,
 • częste i ostre powikłania chorób sercowo-naczyniowych,
 • wysokie ciśnienie tętnicze,
 • ryzyko przedwczesnego porodu,
 • starzenie się skóry, zapalenie spojówek,
 • i inne.


Istnieje wiele możliwości ochrony przed szkodliwymi skutkami oddychania zanieczyszczonym powietrzem, zaczynając od noszenia maseczek antysmogowych po stosowanie oczyszczaczy powietrza. Smog jest problemem nie tylko na zewnątrz - zanieczyszczenia bez problemu przedostają się do wewnątrz, mieszając się z powietrzem w naszych domach. Zasadne jest unikanie przebywania na zewnątrz, podczas gdy stężenie pyłów PM2.5 przekracza dopuszczalne normy, a tym bardziej uprawianie w tym czasie aktywności fizycznej.

Czym jest i jak działa oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza to przenośne urządzenie, które przefiltrowuje powietrze tam, gdzie się znajduje. Oprócz funkcji oczyszczania, która jest oczywiście najważniejsza, urządzenie pochłania nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo atutem tego praktycznego i funkcjonalnego urządzenia jest designerski wygląd. Zadbaj o powietrze, którym oddychasz dzięki oczyszczaczowi powietrza. Poznaj oczyszczacz powietrza Gree EAGLE!

Urządzenie Gree wyróżnia się opływowym kształtem. Wpływa to nie tylko na nowoczesny wygląd ale i funkcjonalność oraz wydajność – powietrze czerpane jest 360ᵒ wlotem, a co za tym idzie, oczyszczacz jest w stanie kompleksowo usuwać zanieczyszczenia z pomieszczenia zachowując tym samym niski pobór mocy.

Zalety oczyszczacza Gree Eagle:

 • Elegancka i stylowa biała obudowa wraz ze złotym wykończeniem, urzeka swoim designem i pasuje do każdego wnętrza.
 • Duży okrągły wyświetlacz, dzięki któremu sterowanie urządzeniem jest niezwykle proste i przyjemne.
 • Cicha praca, dzięki której urządzenie może pracować zarówno w dzień jak i w nocy. Nocą możemy ustawić tryb pracy nocnej.
 • Filtr kompozytowy, który w porównaniu z tradycyjnym filtrem HEPA, efektywniej oczyszcza i ma dłuższą żywotność.
 • Możliwe sterowanie przez WiFi – wymagana instalacja aplikacji Gree+.
 • 3 kolory podświetleń LED informujące o jakości powietrza oraz wskaźnik poziomu zanieczyszczeń PM2,5.


Jak już mamy oczyszczone powietrze w domu czy mieszkaniu, zadbajmy o odpowiednie nawilżenie.

Dlaczego nawilżacz powietrza Gree Mystic?

To co niewidoczne dla oka wcale nie musi być bezpieczne dla naszego zdrowia! Nieodpowiednio nawilżone powietrze grozi wysuszeniem śluzówek nosa, gardła, odwodnieniem skóry, a także problemami z oczami – ich suchością, a nawet zapaleniem spojówek. Idealnym rozwiązaniem tych problemów jest stosowanie nawilżacza powietrza w swoim domu lub mieszkaniu. Dzięki delikatnej mgiełce, powietrze w naszym pomieszczeniu zwiększa się do zalecanego poziomu wilgotności czyli 40 - 60%. Różnicę w jakości powietrza wyczuwa się już od pierwszego zastosowania. Oprócz funkcji nawilżenia, zastosować można również olejki eteryczne, które wpływają prozdrowotnie rozprowadzając przy tym zmysłowy zapach.

Zalety nawilżacza Gree Mystic:

 • Wydajność i efektywność – duży pojemnik na wodę, nawilżanie pomieszczeń do 30 - 40 m2.
 • Energooszczędność i bezproblemowe czyszczenie wszystkich elementów.
 • Łatwe sterowanie, bezobsługowe działanie.
 • Niewielkie gabaryty, zwarta i nowoczesna konstrukcja.
 • Cicha praca, 3 poziomy intensywności nawilżania.


Teraz gdy nasze powietrze jest już odpowiednio oczyszczone, a następnie nawilżone, mamy pewność, że przyczyniliśmy się do zadbania o zdrowie nasze i naszej rodziny. Bez zbędnych zmartwień o jakość powietrza, możemy codziennie funkcjonować w naszym domu, a tym bardziej pracować zdalnie, a zanieczyszczone powietrze nie jest już czymś co może nam zaszkodzić. Ciesz się komfortem i wybierz sprawdzone rozwiązania XXI wieku!

...