... lux

VILPE

Producent • Kąty Wrocławskie Dolnośląskie

ul. Fabryczna 20d, Pietrzykowice, 55-080 Kąty Wrocławskie

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

VILPE® to projektowane i produkowane w Finlandii rozwiązania systemów wentylacji wyciągowej. Proste w montażu i innowacyjne kominki wentylacyjne, wentylatory dachowe, wielofunkcyjne przejścia, wpusty to produkty przeznaczone do instalacji na każdym dachu, funkcjonujące niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych. Produkty VILPE® są długowieczne, co potwierdzają okresy gwarancji. Ofertę uzupełniają uszczelnienia i akcesoria dachowe – produkty sprzedawane są w zestawach ułatwiających prawidłową i szybką instalację.Marka VILPE®, obecna na rynku od ponad 40 lat, to cieszący się uznaniem w Europie synonim wentylacji dachowej. To produkty innowacyjne, ale zarazem bezpieczne i niezawodne, wytwarzane z poszanowaniem naturalnego środowiska, który w VILPE® jest jednym z absolutnych priorytetów.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

VILPE ​​zdobyło Krajową Nagrodę Przedsiębiorczości

Finlandia – VILPE otrzymała Krajową Nagrodą Przedsiębiorczości. Według dyrektora generalnego VILPE, Tuomasa Saikkonena, nagroda jest ogromnym wyróżnieniem dla całej organizacji.
thumbnail

VILPE ​​zbadało ślad węglowy serii produktów IO

Obliczenia śladu węglowego dla wszystkich sześciu modeli produktów VILPE ​​IO zostały wykonane w tym roku przez niezależną agencję zewnętrzną Ramboll. Powodem przeprowadzenia badania było uzyskanie wiarygodnych informacji na temat potencjału produktów IO
thumbnail

VILPE Poland zmienia adres, nasz nowy magazyn już działa

W połowie marca nasz magazyn przeniósł się do nowej lokalizacji we Wrocławiu do hali 7R City Flex Wrocław, przy ul. Granicznej 8aa. Pod względem logistycznym lokalizacja jest idealna, magazyn znajduje się tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, zaledwie 3 min. od autostrady, 20 min. od centrum miasta i 5 min. od lotniska.
thumbnail

Certyfikat finansowy Achievers dla VILPE ​​

Firma VILPE ​​w uznaniu doskonałych wyników finansowych otrzymała certyfikat Achievers. Certyfikat przyznała gazetę finansową Kauppalehti (wiodąca publikacja finasowa w Finlandii, wydawana od 1919r.). Aby zostać uznanym za Zdobywcę, firma musi uzyskać co najmniej 50 punktów w klasyfikacji Zdobywców serwisu informacyjnego Alma Talent. VILPEotrzymała79 punktów, co jest uważane za doskonały wynik.
thumbnail

Nowość w ofercie VILPE® - Energooszczędna wentylacja na żądanie - VILPE® IDEAL ECo WIRELESS

Skandynawski system inteligentnej wentylacji bezprzewodowej
thumbnail

Poznaj komfort inteligentnej wentylacji budynku

Wentylator VILPE® + RenoC+ube® to rozwiązanie skutecznie radzi sobie z odpowiednią wentylacją nawet do czterech pomieszczeń wilgotnych

Znajdź nas

VILPE

Producent • Kąty Wrocławskie Dolnośląskie

ul. Fabryczna 20d, Pietrzykowice, 55-080 Kąty Wrocławskie

+ 48 71 740 26 23

www.vilpe.com/pl

biuro@vilpe.com

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy

...