... lux

Viessmann

Producent • Wrocław dolnośląskie

ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Viessmann to rodzinna firma z ponad 100-letnią tradycją oraz wiodący producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej.


Od początku działalności Viessmann, angażuje się w projekty, które pozwalają zmodernizować i usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej.


Firma powołała do życia Fundację „Świadomi Klimatu", której celem jest budowanie świadomości ekologicznej, zapobieganie niskiej emisji oraz popularyzacja rozwiązań opartych na OZE, oraz energii elektrycznej. Konsekwencja, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces, przynoszą firmie wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają markę Partnerzy i Klienci.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Globalna synergia Viessmann i firmy Carrier

Firma Viessmann łączy swój największy sektor działalności w obszarze: ogrzewania, chłodzenia i wentylacji — Climate Solutions — z firmą Carrier
thumbnail

Sukces Viessmann na Międzynarodowych Targach ENEX w Kielcach

Sukces – tak można określić kolejną edycję targów ENEX / ENEX Nowa Energia dla firmy Viessmann.
thumbnail

Jubileuszowa Gala 30. – lecia obecności firmy Viessmann w Polsce

Wydarzenie było doskonałą okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych 30 lat oraz wspólnego świętowania.
thumbnail

Pasieka Viessmann już po pierwszym miodobraniu

W 2021 roku, we współpracy z Fundacją Pszczoła Musi Być (FEPMB), powstała pierwsza pasieka ekologiczna Viessmann. Ule z czerwonym logo marki, znajdujące się na Warmii, są już po pierwszym miodobraniu.
thumbnail

Nowa fabryka pomp ciepła Viessmann w Legnicy

Grupa Viessmann, jeden z wiodących na świecie dostawców zrównoważonych rozwiązań dla klimatu (ogrzewanie, chłodzenie, woda i jakość powietrza) oraz energii odnawialnej, buduje w Legnicy nowy obiekt produkcyjny dla swojego największego obszaru działalnośc
thumbnail

Rusza EKO Summer Camp Viessmann w Pobierowie

Firma Viessmann oraz Fundacja Świadomi Klimatu kolejny rok z rzędu zaprasza dzieci i młodzież na obóz ekologiczno – sportowy nad polskim morzem. Druga edycja letniego obozu w Pobierowie skierowana jest do dzieci z Polski i przebywających w naszym kraju u
thumbnail

Szkoły Partnerskie Viessmann Ambasadorem ZAWODOWCÓW 2022

W czerwcu tego roku Szkoły Partnerskie Viessmann otrzymały od Gazety Wyborczej i Urzędu Miasta Wrocław wyróżnienie: Ambasador Zawodowców 2022, za działania związane ze wspieraniem szkolnictwa branżowego i technicznego.
thumbnail

Firma Viessmann wyróżniona tytułem Złoty Laur Klienta 2022

Z dumą informujemy, że firma Viessmann, kolejny raz, została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2022. Jury nominowało Viessmann do tytułu w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej.
thumbnail

Viessmann wyróżniony nagrodą United Nations Global Compact

Z dumą informujemy, że Viessmann został wyróżniony nagrodą UN Global Compact w kategorii Climate Positive. Kapituła doceniła naszą firmę za podejmowanie ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju w trosce o przyszłe pokolenia.
thumbnail

Firma Viessmann wyróżniona w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa” 2022

Z dumą informujemy, że nasza firma, już drugi rok z rzędu, otrzymała prestiżowe wyróżnienie - „Diament Forbesa”. „Diamenty Forbesa” to ranking polskich przedsiębiorstw, najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich lat.
thumbnail

Viessmann: Czy klimatyzację trzeba zgłosić do CEEB?

CEEB, czyli Centralna Ewidencji Emisyjności Budynków to baza funkcjonująca od lipca 2021 roku, która ma umożliwić zgromadzenie danych na temat źródeł ogrzewania w polskich domach, ale nie tylko.
thumbnail

Viessmann po szczycie klimatycznym COP26 w Glasgow

Firma Viessmann, jako lider branży grzewczej, zobowiązała się do osiągnięcia zerowej emisji netto do połowy stulecia oraz zmiany oferty produktów na rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. CEO firmy.
thumbnail

Nowoczesny oczyszczacz powietrza V-AIR 100. Nowość w e-sklepie Viessmann

Idą święta, a wraz z nimi nowości w ofercie. 1 grudnia pojawił się nowy produkt w internetowym sklepie Viessmann. V-AIR 100 to nowoczesny oczyszczacz powietrza z systemem filtracji czterostopniowej i wbudowaną technologią LED UV.
thumbnail

Sponsoring sportowy w Viessmann

Sponsoring sportu ma w firmie Viessmann długą tradycję: rodzinna firma zajmuje się sportami zimowymi od ponad 25 lat. Zaczynając od saneczkarstwa - zimowego wyścigu na sankach po sztucznych torach - Viessmann stał się integralnym partnerem większości spo
thumbnail

Miłośnicy strefy kibica Viessmann

Dziękujemy za wspólne kibicowanie!

Znajdź nas

Viessmann

Producent • Wrocław dolnośląskie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy

...