Strona główna Klimatyzacja Katalog firm
... lux

Smart Nanotechnologies S.A.

ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Dla profesjonalistów takich jak Ty!


Dzięki doświadczeniu w pracy z aktywnymi nanocząstkami srebra, stworzyliśmy wyjątkowe preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji przemysłowych i domowych. Specjalistycznie dobrana formuła skutecznie usuwa zabrudzenia i zapewnia długotrwałą ochronę przed drobnoustrojami. Podaruj sobie lepszą jakość i wyróżnij się dzięki produktom z aktywnym srebrem – również w wersji o potwierdzonym działaniu biobójczym.


Poznaj linię nowoczesnych produktów czyszczących, dezynfekujących i myjących dla rynku klimatyzacji i wentylacji.


Posiadają dwufazowe działanie, które pozwala skutecznie eliminować patogeny i zapewniać długotrwałą ochronę przez zagrożeniami mikrobiologicznymi.


Lepszy komfort, większe bezpieczeństwo 


Użytkownicy klimatyzacji są narażeni na liczne zagrożenia biologiczne – wirusy, bakterie, grzyby – oraz dyskomfort spowodowany osiadającym wewnątrz urządzenia kurzem. Preparaty do klimatyzacji Smart CleanAir podnoszą komfort i bezpieczeństwo użytkowania klimatyzacji w domu, pracy i samochodzie. 

Linia preparatów Smart CleanAir obejmuje innowacyjne środki do czyszczenia klimatyzacji i urządzeń chłodniczych zawierające osiągnięcia nanotechnologii. Dzięki temu oferowany płyn do dezynfekcji klimatyzacji wykazuje działanie dwufazowe – skutecznie czyści i dezynfekuje, a zarazem zapewnia długotrwałą ochronę przed rozwojem mikroorganizmów chorobotwórczych. 


Producent innowacyjnych rozwiązań 


Jako producent staramy się dostarczać Klientom wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania o potwierdzonej skuteczności. W efekcie, każdy środek do klimatyzacji z linii Smart CleanAir jest wielokrotnie testowany i dopracowywany pod względem efektywności działania. W stałym asortymencie posiadamy preparaty przeznaczone do mycia, czyszczenia, dezynfekcji i odświeżania klimatyzacji domowych, przemysłowych i samochodowych. Oferujemy również preparaty odświeżająco-aromatyzujące do klimatyzatorów przenośnych Smart CleanAir Aroma. 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy więcej o pozytywnym wpływie preparatów do klimatyzacji z cząstkami srebra na czyszczone urządzenia i instalacje. 


Innowacja w dezynfekcji


Choć antybakteryjne działanie srebra jest znane od dawna, dopiero teraz jego popularność
w codziennym użytku rośnie. Ponieważ w Smart Nanotechnologies stawiamy na innowację, nie mogło zabraknąć go w naszych produktach z linii Smart CleanAir, dedykowanych czyszczeniu i dezynfekcji klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych.

Co istotne, srebro nie oddziałuje na organizmy ludzi i zwierząt, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne. Dodatkowo bójcze działanie srebra ma charakter długotrwały,
co czyni je niezwykle efektywnym w walce z drobnoustrojami. Aktywne nanocząstki srebra nie tylko zwalczają bakterie, wirusy i grzyby, ale też skutecznie zapobiegają ich dalszemu namnażaniu, co jest niezwykle istotne w użytkowaniu urządzeń takich jak klimatyzacja.Nasi Regionalni Managerowie Sprzedaży:


Robert Obcowski -Polska Południowa –

tel. +48 697 100 197 – robert.obcowski@smartcleanair.eu


Grzegorz Łysów -Polska Północna

tel. +48 451 057 757 - grzegorz.łysów@smartcleanair.eu


www.smartcleanair.eu


Masz pytania? 

Czekamy, by porozmawiać.

Znajdź nas

Smart Nanotechnologies S.A.

Producent • Alwernia małopolskie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy