rejestracja

Referencje: rss

1 2
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
List referencyjny od Firmy SCROL
Z przyjemnością polecamy portal klimatyzacja.pl, z którym od lat współpracujemy, jako solidnego i kompetentnego partnera medialnego w branży HVACR oraz skuteczny kanał promocji i komunikacji marketingowej.
List referencyjny od Firmy HTS
Z ogromną przyjemnością rekomendujemy portal klimatyzacja.pl jako wiarygodnego i rzetelnego Partnera.
List referencyjny od Firmy Flop System
Z portalami www.klimatyzacja.pl oraz www.ogrzewnictwo.pl mamy przyjemność współpracować już od wielu lat i bez zastanowienia możemy stwierdzić, iż współpraca układa się bardzo dobrze
List referencyjny od Firmy Ekozefir
Grupa Ekozefir z przyjemnością poleca współpracę z portalem www.klimatyzacja.pl.
List referencyjny od Firmy AP Automatyka
Portal klimatyzacja.pl jest jednym z ważniejszych dla Firmy AP Automatyka portali o tematyce klimatyzacyjnej.
List referencyjny od Firmy Alfaco
Alfaco Polska Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje portale klimatyzacja.pl oraz ogrzewnictwo.pl, jako rzetelnego Partnera.
List referencyjny od Firmy Cold Team
Pragniemy wyrazić podziękowanie dla firmy Termoclima za kilkuletnią współpracę w zakresie tworzenia prezentacji naszej firmy na portalu klimatyzacja.pl
List referencyjny od Firmy Produal
Z wielką przyjemnością polecam współpracę z firma Termoclima.
List referencyjny od Firmy Östberg
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą TERMOCLIMA, świadczone usługi na wysokim poziomie, a współpraca miła i rzetelna.
List referencyjny od Firmy Klimazbyt
Już od kilku lat współpracujemy z portalem klimatyzacja.pl
List referencyjny od Firmy Daikin
Uprzejmie informujemy, iż od lat współpracujemy z portalami klimatyzacja.pl oraz ogrzewnictwo.pl prowadzonymi przez firmę Termoclima.
List referencyjny od Firmy Samsung
Uprzejmie informujemy, iż współpracujemy z Firmą Termoclima w zakresie promocji na portalu www.klimatyzacja.pl od 5 lat.
List referencyjny od Firmy Fastpol
Z przyjemnością polecamy współpracę z portalem www.klimatyzacja.pl
List referencyjny od Agencji United PR
Od kilku lat z powodzeniem współpracujemy z portalami Ogrzewnictwo.pl i Klimatyzacja.pl
List referencyjny od Firmy Wolf Technika Grzewcza
Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z portalami www.klimatyzacja.pl, a także www.ogrzewnictwo.pl pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia....
List referencyjny od Firmy ThermoSilesia
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą TERMOCLIMA Dagmara Machnicka-Walczak, ponieważ usługi świadczone są nie tylko wysokiej jakości, ale przede wszystkim wykonywane na uzgodniony termin, co w naszej pracy jest bardzo istotne.
List referencyjny od Firmy ALNOR
Od kilku lat współpracujemy z portalem klimatyzacja.pl w zakresie szeroko rozumianego PR. Portal wykonuje wszelkie działania wynikające z umowy z należytą starannością i sumiennością.
List referencyjny od Firmy Dum Dum
Agencja Reklamowa Dum Dum sp. z o.o. współpracuje od lat z firmą Termoclima. Usługi świadczone przez portal klimatyzacja.pl, są nie tylko wysokiej jakości, ale i, co ważne, są wykonywane w uzgodnionym terminie. Połączenie elastyczności i wyjątkowo dobrej komunikacji pozwala tworzyć efektywne kampanie w krótkich terminach.
List referencyjny od Firmy Polfiltrex
Firma POLFILTREX Sp. z o.o. - wyłączny importer i dystrybutor urządzeń wentylacyjnych marki MEKAR w Polsce z przyjemnością rekomenduje Portal klimatyzacja.pl. Fachowa i miła obsługa, rzetelność, solidność i szybkość działania sprawia, że Portal jest godnym zaufania i polecenia Partnerem dbającym o solidny wizerunek naszej firmy.
List referencyjny od Firmy Clima Gold
Z wielką przyjemnością pragniemy Państwu zarekomendować portal klimatyzacja.pl. Obsługa portalu jest prowadzona w profesjonalny sposób, a publikowane informacje o naszych produktach i realizacjach są z najwyższą starannością na bieżąco aktualizowane.
1 2
Następny