... lux

Mastervent

Dystrybutor • Płock mazowieckie

ul. Długa 51, 09-400 Płock

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

icon

Klimatyzacja

icon

Auto-klima

icon

Wentylacja

Charakterystyka firmy

Firma Mastervent to jeden z wiodących producentów węży przemysłowych na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i dążenie do nieustannego doskonalenia jakości produktów i technologii produkcji to powody, dla których cieszymy się zaufaniem bardzo wielu klientów krajowych i zagranicznych.


Węże przemysłowe Mastervent do profesjonalnego zastosowania

Wśród odbiorców naszych elastycznych węży wentylacyjnych znajdują się największe zakłady produkcyjne w Polsce i na świecie. Węże do przemysłu, które oferujemy, są dopracowane pod każdym względem. Do ich wytwarzania stosujemy starannie wybrane tworzywa sztuczne i specjalistyczne tkaniny techniczne. Wśród surowców, które wykorzystujemy, można wymienić choćby Teflon, Kapton, Viton, Noepren, Hypalon, Silikon, Kynar, Santopren, PCW oraz PUR czyli poliuretan poliestrowy.Wentylatory przemysłowe – duży wybór najwyższej klasy urządzeń

Oprócz węży przemysłowych, których jesteśmy producentem, mamy również w ofercie wentylatory przemysłowe. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, wśród których zainteresowani klienci znajdą wentylatory dachowe, wentylatory promieniowe, kanałowe, osiowe ścienne, osiowe kanałowe, przeciwwybuchowe, oddumiające, chemoodporne, bocznokanałowe. Polecamy Państwa uwadze także kurtyny powietrzne, termowentylatory, akcesoria elektryczne, elementy nawiewu i wywiewu powietrza oraz centrale nawiewno-wywiewne.Sklep z wężami przemysłowymi – duży wybór i atrakcyjne warunki zakupu

Mastervent Polska prowadzi sklep internetowy, którego asortyment obejmuje węże przemysłowe, wentylatory przemysłowe, odpylacze, odkurzacze przemysłowe oraz akcesoria wentylacyjne. Wszystkim swoim klientom zapewniamy fachowe doradztwo i chętnie pomożemy w znalezieniu rozwiązań najbardziej odpowiednich dla specyfiki Państwa biznesu. Zapewniamy korzystne warunki zakupu i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu i adresem mailowym. Zapraszamy!

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Masterflex Polska zmienia się w Mastervent

Od przeszło 20 lat dostarczamy węże techniczne oraz rozwiązania wentylacyjne i odpylające. Nasze produkty powszechnie utożsamiane są z bezkompromisową jakością. Z tego powodu wybierane są przez największe zakłady produkcyjne w Polsce i na świecie.
thumbnail

Opinia o przewodach elastycznych przeznaczonych dla przemysłu drzewnego

Niemożliwa jest eksploatacja nowoczesnego wyposażenia produkcyjnego zakładów drzewnych bez stosowania systemów pneumatycznych, w których konieczne jest użycie przewodów elastycznych. Potrzebę tę rozumie wielu wytwórców i dostawców, oferując dla przemysłu drzewnego bogaty asortyment takich przewodów.
thumbnail

Nowa strona internetowa poświęcona przewodom serii Master PUR Trivolution

W związku z wprowadzeniem do oferty węży z serii Master PUR Trivolution – antystatycznych, trudnopalnych i odpornych na drobnoustroje – Firma Masterflex uruchomiła nową stronę internetową poświęconą przewodom Master PUR Trivolution
thumbnail

Masterflex w nowej siedzibie

Oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Masterflex Polska, odbyło się w dniu 21 maja 2014 roku...
thumbnail

Światowa premiera węży serii Master PUR Trivolution na targach Hannover Messe Industrie

W dniach 07-11.04.2014 na targach Hannover Messe Industrie, miała miejsce Światowa premiera trudnościeralnych węży Master PUR Trivolution.
thumbnail

Nowa siedziba firmy Masterflex Polska w Płocku

Z przyjemnością informujemy, że od 23 grudnia 2013 Masterflex Polska, ma nową siedzibę w Płocku na ulicy Długa 51- teren Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.
thumbnail

Nowa strona internetowa firmy Masterflex

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowej strony WWW firmy MASTERFLEX POLSKA. Firma jest oddziałem, najbardziej liczącego się na rynku światowym, producenta węży wentylacyjnych.
thumbnail

Nowa inwestycja w PPPT Płock

W listopadzie br. na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w nowym budynku rozpocznie działalność Masterflex Polska. Firma produkuje węże wentylacyjne, w przyszłym roku planuje przyjęcia do pracy.
thumbnail

Udoskonalenie węży Master-PUR

Wielofunkcyjny wąż Masterflex - największa wszechstronność! Szeroki asortyment węży łączy w sobie wszystkie możliwe zalety. Dzięki wprowadzeniu istotnych zmian węże Master-PUR są obecnie Wężami Wielofunkcyjnymi, które wykazują odporność mikrobiologiczną w połączeniu z właściwościami antystatycznymi.

Znajdź nas

Mastervent

Dystrybutor • Płock mazowieckie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy

...