Systemy klimatyzacyjne TOSOT w ośrodku terapii KrakOVI

W placówkach medycznych wysoka jakość powietrza jest kluczowa dla zdrowia i samopoczucia pacjentów oraz personelu, dlatego w klinice KrakOVI inwestor zdecydował się na montaż efektywnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych TOSOT TMV5. Wykonawcą instalacji została krakowska firma CentroClima.


Zamontowane rozwiązania zapewnią pełen komfort w pomieszczeniach kliniki. System klimatyzacji TMV5 został wyposażony w 13 jednostek kasetonowych. Rozwiązania TOSOT ulokowane w gabinetach zostały dodatkowo wyposażone w sterowniki bezprzewodowe. Gwarantują one precyzyjną kontrolę oraz zapewniają wydajną pracę każdej z jednostek. Co więcej, w pomieszczeniach zabiegowych zamontowano agregat skraplający wraz z modułem AHU-Kit, który obsługuje chłodnicę centrali wentylacyjnej.


Klinika KrakOVI od 15 lat wspiera pary starające się o powiększenie swojej rodziny. Dzięki nowoczesnemu podejściu i doświadczeniu specjalistów ośrodek od 2016 roku znajduje się w światowej czołówce skutecznych zapłodnień metodą IVA.