Klimazbyt: Handlowiec - branża klimatyzacja

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i dostawcami firmy.

  • kompleksowa obsługa klientów: ofertowanie, realizacja zamówień, doradztwo techniczne, obsługa posprzedażowa,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z firmami instalatorskimi

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie ( preferowane techniczne )
  • obsługa MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • min. 3 lata doświadczenie w branży klimatyzacyjnej,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie handlowej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@klimazbyt.pl