Zatrudnimy: Monter instalacji klimatyzacji i wentylacji

Firma AC KLIMAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. zatrudni: Montera instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnej

Opis stanowiska:

  • Montaż i serwis instalacji klimatyzacyjnych.
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych niskich napięć.
  • Montaż instalacji wentylacyjnych.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji klimatyzacyjnych i elektrycznych.
  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie E.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Dokładność, rzetelność i terminowość.
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Szkolenia w zakresie montażu instalacji klimatyzacyjnych i elektrycznych.
  • Stałe całoroczne zatrudnienie na miejscu w Łodzi - umowa o pracę.
  • Możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych, eksploatacyjnych i FGAZ.
  • Możliwość ciągłego rozwoju dzięki uczestnictwu w montażu nowych zaawansowanych technologicznie instalacji.
  • Wysokie zarobki.

CV oraz List motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: serwis@ac-klimat.pl

Informacje dodatkowe:

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AC KLIMAT Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 100 dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania zgodnie z RODO 2016/679.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, oraz że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.