[ Zamknij ]

rejestracja

Zatrudnię instalatorów

Opublikowano: 19.06.2017

Szukamy pracowników na stanowisko instalator urządzeń klimatyzacyjnych.

Szukamy pracowników zlokalizowanych w  województwie:  dolnośląskim, aze wskazaniem na miasto Wrocław i okolice.

Zakres obowiązków:

  • instlacja urządzeń klimatyzacyjnych typu split i VRF
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i kontroli szczelności
  • instalacje urządzeń u klientów (podłączenie/uruchomienie

Wymagania wobec kandydatów:
  • min. 1 rok doświadczenia w zawodzie.
  • , umiejętność  lutowania
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnej diagnozy i usuwania awarii
Cechy charakteru poszukiwanego przez nas pracownika:

  • uczciwość, pracowitość, samodzielność, sumienność, dokładność, punktualność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, chęć do pracy i samorozwoju, chęć kształcenia i pogłębiania swoich umiejętności, dbałość o wizerunek pracodawcy
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia, system premii zależny od osiąganych wyników i jakości pracy - premie za terminowe i  właściwe oraz estetyczne wykonanie instalacji
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i uczciwe podejście do pracownika

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres sm.systemy@interia.pl

Imię i nazwisko do kontaktu: Mariusz Śniatowski

Telefon: 601696749

Adres e-mail: sm.systemy@interia.pl

KONTAKT

SM Systemy

Katalog firm

  • Wienkra

    Wienkra powstała w 1990 roku jako spółka polsko-austriacka. Obecnie po…
    Wienkra
  • Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o.

    Trane, działający w ramach grupy kapitałowej Ingersoll Rand, jest globalnym d…
    Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o.
  • Daikin

    Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
    Daikin

Ogłoszenia z Praca.pl