[ Zamknij ]

rejestracja

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

Opublikowano: 14.12.2016

Firma Isp-Klima zatrudni pracownika na stanowisko serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Kraków (województwo Małopolskie)
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, instalacji wentylacji, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych;
Oczekiwania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość schematów elektrycznych;
  • Znajomość układów chłodniczych;
  • Obeznanie z dokumentacją techniczną;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Obsługa komputera (MS Office).
  • Mile widziane - uprawnienia: SEP (G1;G2;G3) E i D, oraz certyfikat na F-gazy;

Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca na jedną zmianę (8:00-16:00);
  • BRAK DELEGACJI!!!
  • Udział w szkoleniach serwisowych oraz w kursach doszkalających;

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: serwis@isp-klima.pl z dopisaniem klauzury:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie"

Telefon: 692561461

Adres e-mail: serwis@isp-klima.pl

KONTAKT

Isp-klima

Katalog firm

  • Wienkra

    Wienkra powstała w 1990 roku jako spółka polsko-austriacka. Obecnie po…
    Wienkra
  • Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o.

    Trane, działający w ramach grupy kapitałowej Ingersoll Rand, jest globalnym d…
    Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o.
  • Daikin

    Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
    Daikin

Ogłoszenia z Praca.pl