[ Zamknij ]

rejestracja

Serwisant klimatyzacji

Opublikowano: 24.04.2019

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów izolacyjnych w Polsce Północnej. Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i wykonawców z branży Klimatyzacyjno - wentylacyjnej. Doradzamy i wspólnie z naszymi klientami realizujemy projekty budowlane .

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Miejsce pracy:  Gdańsk (biuro) oraz serwis na terenie Trójmiasta

Główne zadania:

  • techniczna obsługa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie bieżących napraw
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń

Wymagania :

  • doświadczenie w zawodzie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • uprawnienia FGAZY
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Aplikację prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@termika.eu

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Imię i nazwisko do kontaktu: Magdalena Gadomska-Adamczuk

Telefon: 602 726 573

Adres e-mail: praca@termika.eu

Katalog firm

  • Klimatyzacja Warszawa

    Klimatyzacja, Wentylacja - świadczymy usługi montażu oraz serwisu klimatyzacj…
    Klimatyzacja Warszawa
  • ebm-papst

    ebm-papst Polska Sp. z o.o. posiadamy jedyny w swoim rodzaju asortyment produ…
    ebm-papst
  • Daikin

    Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
    Daikin

Ogłoszenia z Praca.pl