[ Zamknij ]

rejestracja

Nowak Chłodnictwo-Klimatyzacja: Serwisant/pomocnik urządzeń chłodniczych -woj.pomorskie

Opublikowano: 02.06.2017

W związku z dużym rozwojem naszej firmy i ciągłym wzrostem zleceń poszukujemy pracowników na stanowisko od zaraz:
Serwisant / monter urządzeń chłodniczych( 1 osoba) oraz pomocnik montera klimatyzacji ( 2 osoby)

Wymagania:
  • pozytywna energia i chęć do pracy- wykształcenie minimum zawodowe,
  • kreatywność w działaniu,
  • mile widziana umiejetność lutowania twardego,
  • umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
  • serwisowanie urządzeń,
  • montaż instalacji chłodniczych, komór oraz klimatyzacji, przeglądy techniczne.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie- zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • gwarancja zatrudnienia, ciągłości pracy,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • praca w zgranym młodym profesjonalnym zespole.

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:
biuro@nowak-klima.pl lub kontakt pod telefonem 666 300 007 od 8:00 do 16:00

Telefon: 666 300 007

Adres e-mail: biuro@nowak-klima.pl

KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Nowak Chłodnictwo-Klimatyzacja

E-mail: biuro@nowak-klima.pl

Tel: 666-300-007
Adres:
Lęborska 28
84-241 Gościcino

Katalog firm

  • TOSHIBA

    TOSHIBA -jesteśmy wiodącym liderem w dziedzinie rozwiązań HVAC, prowadzimy sp…
    TOSHIBA
  • Cantoni Group

    Grupa Cantoni jest pionierem w produkcji silników elektrycznych już o…
    Cantoni Group
  • Vidicon

    Vidicon od ponad 30 lat dostarcza najwyższej jakości urządzenia klimatyzacyjn…
    Vidicon

Ogłoszenia z Praca.pl