[ Zamknij ]

rejestracja

Zatrudnię montera klimatyzacji i wentylacji

Opublikowano: 29.06.2017

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
MONTER klimatyzacji i wentylacji

Chętnie przyjmiemy uczniów do odbycia praktyk na ww. stanowisko
z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Miejsce pracy: Katowice, śląsk

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie instalacji wewnętrznych: montaż instalacji klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, c.o., c.t.;
  • prowadzenie robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją, przepisami prawa budowlanego i przepisami BHP,
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • mile widziane pawo jazdy kat.B,
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole,
  • dobre warunki pracy i płacy.

Imię i nazwisko do kontaktu: Joanna

Telefon: 322046285

Adres e-mail: joanna.poplawska@tks.katowice.pl