[ Zamknij ]

rejestracja

Kraków, specjalista ds. techniczno-handlowych

Opublikowano: 02.05.2011

Firma VentArs Sp. z o.o., firma z wieloletnim doświadczeniem w branży HVAC oraz lider rynku na terenie południowej Polski, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. techniczno-handlowych na terenie województwa małopolskiego.

Obowiązki:
• pozyskiwanie nowych klientów
• prowadzenie rozmów i spotkań z klientami/inwestorami,
• samodzielne negocjacje projektów,
• sporządzanie ofert techniczno-handlowych,

Kwalifikacje:
• wykształcenie wyższe techniczne. Preferowani studenci 5-roku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Inżynierii Środowiska o kierunku Wentylacja/Klimatyzacja.
• zdolności handlowe i negocjacyjne.
• komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista.
• umiejętności organizowania własnego czasu pracy.
• dobra znajomości pakietu Microsoft Office, AutoCad.
• prawo jazdy kat.B
• zaangażowanie w wykonywaną pracę, systematyczność.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja.
• umowę o pracę na pełny etat.
• pracę w młodym, dynamicznym zespole.
• szkolenia techniczno – handlowe.
• dodatkowo: wyposażone biuro, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)\"".

Katalog firm

  • TOSHIBA

    TOSHIBA -jesteśmy wiodącym liderem w dziedzinie rozwiązań HVAC, prowadzimy sp…
    TOSHIBA
  • Cantoni Group

    Grupa Cantoni jest pionierem w produkcji silników elektrycznych już o…
    Cantoni Group
  • Vidicon

    Vidicon od ponad 30 lat dostarcza najwyższej jakości urządzenia klimatyzacyjn…
    Vidicon

Ogłoszenia z Praca.pl