Klimatyzatory DAIKIN Sensira+ dostępne od ręki w HTS

Przygotuj się na lato już teraz! Zamów klimatyzator i zamontuj jeszcze przed upałami

Jednostka naścienna Sensira+ to gwarancja dobrego stosunku ceny do jakości oraz stałego dopływu czystego powietrza. Miło nam poinformować, że Hurtownia HTS należy do grona dystrybutorów klimatyzatorów naściennych Daikin Sensira+ (ATXC-C) także w roku 2021. Zapraszamy.Pierwsza partia klimatyzatorów Sensira+ (ATXC-C) wjechała już na nasz magazyn


Wysoka efektywność BLUEVOLUTION

Systemy Daikin nie nadwyrężają portfela i są przyjazne dla środowiska. Czynnik chłodniczy R-32 następnej generacji oraz zoptymalizowana sprężarka dają gwarancję przebywania w strefie komfortu. Niskie zużycie energii przez klimatyzator Sensira+ oznacza niższe rachunki za prąd i osiągnięcie najwyższych poziomów efektywności energetycznej A+++.


Niski poziom głośności

Przy ciśnieniu akustycznym na poziomie do 20 dBA, nowe urządzenie Sensira+ (ATXC-C) pracuje prawie niesłyszalnie, zapewniając spokojny sen w nocy.


Sterowanie aplikacją

Aplikacja Daikin Residential Controller może kontrolować i monitorować stan klimatyzacji. Nowością jest możliwość sterowania systemem za pomocą swojego głosu. Za pośrednictwem Amazon Alexa lub google Assistant możemy kontrolować główne funkcje, takie jak ustawianie temperatury, tryb pracy, prędkość wentylatora i wiele innych.


Czyste powietrze

Jednostkę Sensira+ (ATXC-C) wyposażono w tytanowo-apatytowy filtr usuwający nieprzyjemne zapachy, np. zapach tytoniu czy domowych zwierząt oraz filtr powietrza, który usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu i szkodliwe organiczne substancje chemiczne, takie jak bakterie, wirusy i alergeny, zapewniając stały nawiew świeżego powietrza w pomieszczeniu.