Klimatyzator przenośny – szybkie ochłodzenie i max komfortu

Klimatyzator zapewnia optymalne warunki w pomieszczeniach, zapewniając komfort. Praca klimatyzatora musi być wydajna, a jednocześnie cicha, tak aby nie rozpraszać i nie irytować użytkowników. Dodatkowym atutem będzie także dobry design, który nie zaburzy wystroju wnętrza domu lub biura. Nie zawsze mamy możliwość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. W takich momentach warto pomóc sobie, wybierając klimatyzator przenośny.Klimatyzacja dla domu i dla biznesu

W upalny dzień nie ma nic przyjemniejszego jak rześkie, świeże powietrze. Komfort jest w końcu bezcenny. Zapewnia nam lepsze samopoczucie, a także pomaga dotlenić organizm. Z koli dzięki temu poprawiamy procesy myślowe, pamięć i koncentrację. Zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i w firmie – biurze lub salonie usługowym, należy stawiać na skuteczne rozwiązania. Jeżeli nie mamy możliwości instalacji pełnego systemu klimatyzacji, powinniśmy uważnie przyjrzeć się błyskawicznym rozwiązaniom. Ze względu na cenę, jak i szybkość oraz bezproblemowy montaż warto zainteresować się klimatyzatorem przenośnym. Może być on używany w różnych pomieszczeniach, zgodnie ze swoją właściwą mocą. Zapewni szybką poprawę jakości powietrza, optymalną temperaturę i upragniony komfort.

Innowacyjny klimatyzator przenośny

Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt, jeżeli nie kilkaset modeli klimatyzatorów przenośnych. Przedział cenowy jest zróżnicowany, tak samo jak moc urządzenia, pobór energii, jak i inne parametry. W naszej ofercie dostępnych jest kilka różnych modeli. Dziś jednak skupimy uwagę na konkretnym – przenośnym klimatyzatorze Haier o mocy 3,5 kW. Znajduje się w absolutnym TOP przenośnych urządzeń klimatyzacyjnych nie tylko dzięki temu, że wyszedł z produkcji lidera branży – firmy Haier.

Klimatyzator przenośny – jak działa?

Klimatyzator przenośny posiada skraplacz i parownik, które wbudowane są w jednej obudowie. Ogrzane powietrze jest usuwane za pomocą rury wyprowadzonej na zewnątrz pomieszczenia. Rura wyrzutowa jest niezbędnym elementem wyposażenia, który zapewnia mu efektywną pracę. W tym samym momencie z zewnątrz pobierane jest świeże, cieplejsze powietrze. To wpływa na wydajność chłodniczą urządzeń kompaktowych. Dlatego jej poziom nie jest wysoki.

Klimatyzator przenośny Haier

Urządzenie wyposażone jest w funkcję Auto-Swing, które błyskawicznie schładza pomieszczenie. Dodatkowo wbudowana została Auto-Diagnostyka tzn. że urządzenie samo wyświetli kod błędu, kiedy zarejestruje nieprawidłową pracę, bądź usterkę. Klimatyzator wyposażony jest w technologię samoczynnego odparowywania skroplin wody. Automatyczne odprowadzanie skroplin polega na podłączeniu węża drenażowego do otworu, który umożliwi ciągłe odprowadzanie cieczy. Skropliny mogą być także odprowadzane ręcznie. To prosta czynność, która polega na opróżnieniu zbiornika, gdy jest pełny. Warto dodać, że klimatyzator ostrzeże nas sygnałem i zatrzyma swoją pracę w przypadku przepełnienia zbiornika. Timer pozwoli nam zapomnieć o klimatyzatorze na całą dobę! Regulacja 24h umożliwia ustawienie parametrów w zależności od potrzeb użytkowników. Jak wisienka na torcie Haier wyróżnia się innowacyjnym wyglądem i zwartą konstrukcją. Elegancki i łatwy w obsłudze wyświetlacz LED, jak również ergonomiczna konstrukcja panelu sterowania dostosowana jest do obsługi klimatyzatora jedną ręką. Klimatyzator Haier to urządzenie doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie.

Zastosowanie

Jak wspomnieliśmy, klimatyzator przenośny to wygoda i znaczne ułatwienie, gdy nie mamy możliwości instalacji kompletnego systemu klimatyzacji. Łatwe przenoszenie oraz kompaktowa budowa pozwalają także na wykorzystanie jednego urządzenia do wielu różnych pomieszczeń. Możemy zatem włączyć go dokładnie tam, gdzie w danej chwili jest to konieczne, używając klimatyzatora przez taki czas, jaki wymagamy. Kontrola nad użyciem nie spowoduje wysokich opłat, a zapewni nam znacznie lepsze powietrze. Sporym atutem jest także prosta obsługa. Intuicyjny, perfekcyjnie wykonany wyświetlacz LED, a także pilot bezprzewodowy pomogą nam bez problemu sterować klimatyzatorem.

Nie tylko klimatyzator

Przenośny Haier doskonale schłodzi, ogrzeje oraz osuszy pomieszczenia. Zalecana powierzchnia maksymalna wynosi 24 m2.

Najważniejsze cechy i zalety klimatyzatora przenośnego Haier:

 • Moc chłodnicza/grzewcza: 3,5/3,8 kW
 • Poziom głośności: 48-54 dB
 • Klasa energetyczna chłodzenie: A
 • Cicha praca
 • 3 prędkości wentylatora
 • 3 w 1: chłodzenie, ogrzewanie, wentylacja
 • Wysoka wydajność
 • Dwukierunkowy odpływ skroplin
 • Pilot sterowania
 • Timer
 • Niskie zużycie energii
 • Wyświetlacz LED
 • Auto-Swing
 • Autodiagnostyka
...