​Doradca Techniczno–Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji. Miejsce pracy: Sulechów k/Krakowa

Doradca Techniczno – Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

  • Miejsce pracy: Sulechów k/Krakowa

Główne zadania:

  • Dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie chłodnictwa o klimatyzacji.
  • Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń oraz komponentów.
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Stacjonarna obsługa klientów.
  • Ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja lub ciepłownictwo.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Od kandydatów oczekujemy, poza tym:

  • Zaangażowania, dokładności.
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów.
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Operatywności, zdecydowania i pewność siebie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju.
  • Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Imię i nazwisko do kontaktu: Paweł Klimczyk
  • Telefon: 607289332
  • Adres e-mail: pawel.k@brasner.pl