Bosch Termotechnika z nową stroną internetową dla klientów

Junkers oraz Bosch połączyły siły tworząc Bosch Termotechnika. Klienci mogą wybierać z różnorodnego portfolio produktów obu marek, a także korzystać ze wsparcia autoryzowanych partnerów dotyczącego instalacji, konserwacji, wydłużonej gwarancji, pomocy przed i posprzedażowej oraz regularnych szkoleń. Wszystko to zaprezentowane jest na nowej stronie, która właśnie została uruchomiona.
Ekspercka wiedza w przystępnej formie

Na nowej stronie: www.bosch-termotechnika.pl użytkownicy końcowi znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktów i nie tylko. Na stronie głównej znajdziemy informacje o najnowszych promocjach oraz atrakcyjne oferty. Bosch Termotechnika zachęca również do odwiedzenia autorskiego bloga „Rodzina Niezawodnych”, na którym dzieli się z klientami praktycznymi poradami i wskazówkami dotyczącymi ogrzewania oraz klimatyzacji. Bohaterami bloga jest rodzina „Niezawodnych” oraz ich znajomi. Przez pryzmat ich życiowych sytuacji, przybliżana jest tematyka grzewcza oraz najnowocześniejsze rozwiązania Bosch Termotechnika. Klienci znajdą na stronie również odpowiedzi na podstawowe pytania m.in: jak działa pompa ciepła, jaki klimatyzator wybrać, jak walczyć ze smogiem a także jak zatrzymać ciepło w okresie jesienno-zimowym. Ta ekspercka wiedza podana w przystępnej formie pomaga w wyborze odpowiedniego urządzenia grzewczego, które będzie dopasowane do oczekiwań klienta.


Oferta dopasowania do potrzeb klientów

W zakładce „Produkty” dostępna jest pełna oferta urządzeń do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) a także szeroki wybór regulatorów w zależności od różnych potrzeb ich zastosowania. Poczynając od prostych regulatorów, poprzez kompleksowe systemy z licznymi funkcjami, aż po nowoczesne rozwiązania, które mogą współpracować z tabletem lub smartfonem. Przeglądając produkty klient w każdym momencie może przejść do formularza kontaktowego i poprosić np. o ekspercką poradę w wyborze urządzenia.


Przydatna wiedza dla profesjonalistów

Bosch Termotechnika stawia nie tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów, ale także na profesjonalną obsługę klienta oraz konserwację urządzeń. Dlatego też, na stronie została również przewidziana zakładka dla profesjonalistów z przydatnymi informacjami o szkoleniach, schematami technicznymi oraz informacjami o programie partnerskim, który jest jedną z form wsparcia dla firm instalatorskich i serwisowych, a także pełną informację o aplikacji do uruchamiania i diagnozy urządzeń Bosch EasyService.


Zachęcamy do odwiedzania strony: www.bosch-termotechnika.pl