Bosch Termotechnika – połączenie nowoczesności i tradycji

Bosch jest znany na polskim rynku z doskonałej jakości sprzętów gospodarstwa domowego, części samochodowych oraz elektronarzędzi. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Bosch to też HVAC, czyli urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji oferowane pod markami Junkers oraz Bosch. Teraz obie marki połączyły siły oferując doskonałą jakość, tradycję i innowacyjność pod wspólnym szyldem – Bosch Termotechnika.


Nowoczesna technologia oraz łatwość obsługi

Urządzenia Bosch Termotechnika cechuje doskonała jakość, zaawansowana technologia oraz łatwość obsługi. Większością oferowanych urządzeń użytkownicy mogą sterować z poziomu swojego smartfona. Wystarczy podłączenie do internetu i ściągnięcie aplikacji. Przykładem jest system sterowania EasyControl, który inteligentnie podąża za rytmem dnia użytkownika, dzięki czemu można zawsze cieszyć się idealną temperaturą w domu. EasyControl optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Ponadto regulator EasyControl CT200 marki Bosch przyciąga uwagę i jest prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Jego wygląd został doceniony przez kapitułę konkursu – German Design Award.


Rewolucyjny design

EasyControl to jednak nie jedyny produkt, który charakteryzuje się wyjątkowym designem. Bosch Termotechnika stawia na stylowe rozwiązania w wielu swoich urządzeniach. Dobrym przykładem jest kocioł Condens 9000i. Urządzenie wyróżnia niezwykle innowacyjny design. Jego front wykonany jest ze specjalnie wzmacnianego szkła hartowanego w kolorze białym lub czarnym. Na uwagę zasługują też zaokrąglone narożniki obudowy.


Ekologiczne rozwiązania

Bosch Termotechnika to oszczędności dla użytkownika i korzyści dla środowiska. Już na etapie opracowywania produktów marka dba o to, aby urządzenia działały w najbardziej energooszczędny sposób. Powietrzne pompy ciepła typu monoblok – Compress 7000i AW – wykorzystują odnawialne źródła energii do produkcji ciepła. To jedne z najbardziej wydajnych pomp ciepła dostępnych obecnie na rynku. Bosch Termotechnika oferuje również gruntowe pompy ciepła, zwane także pompami geotermicznymi, które wykorzystują ciepło gruntu do ogrzewania domów i podgrzewania wody. Trudno wyobrazić sobie większą niezależność. A to tylko kilka z przykładów eko-rozwiązań jakie oferuje Bosch Termotechnika. Bosch Termotechnika to urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody i klimatyzacji oferowane pod markami Bosch oraz Junkers. Poza ofertą produktową Bosch Termotechnika zapewnia również wsparcie autoryzowanych partnerów w kwestiach instalacji i konserwacji, wydłużoną gwarancję, pomoc przed i posprzedażową regularne szkolenia oraz niezawodną – jakość Bosch.