Pomocnik Magazyniera - praca wakacyjna

Firma HTS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika do magazynu, na czas wakacji na stanowisko

Pomocnik Magazyniera - praca wakacyjna.

Miejsce Pracy: Warszawa - Białołęka, ul. Borecka.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki.
  • Składowanie towarów według ustalonych zasad.
  • Dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie.

Oczekiwania:

  • Osoba pełnoletnia.
  • Nastawiona na pracę zespołową.
  • Chcąca się uczyć.
  • Sprawna fizycznie.
  • Mile widziane osoby młode, bez doświadczenia, które chcą nauczyć się pracy na magazynie lub zwyczajnie dorobić sobie podczas wakacji.

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8 - 16 od pn. do pt.
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Zdobycie doświadczenia w pracach magazynowych.
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy po wakacjach.
  • Miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: marek.kempisty@hts.com.pl, w temacie wpisując „Pomocnik Magazyniera – praca wakacyjna”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Dziękujmy za przesyłanie aplikacji oraz uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.