... lux

Flop System

Dystrybutor • Wrocław dolnośląskie

ul. Kiełczowska 64, 51-315 Wrocław

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Hurtownia

Importer

Instalator / Serwis

Producent

Projektant

Charakterystyka firmy

FLOP SYSTEM – ZDROWIE DZIĘKI WENTYLACJI


Żywimy przekonanie, że nowoczesna technologia winna służyć ludziom. To potrzeby i wartości człowieka inicjują i finalizują technologiczny łańcuch, a jego zdrowie, komfort codziennego życia i pracy to cele, które nam przyświecają. Ostatnie kilkanaście lat poświęciliśmy na tworzenie i realizację strategii długofalowego rozwoju, zorientowanego na wdrożenie cywilizacyjnych zdobyczy: ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych na miarę XXI wieku. W polskim budownictwie mieszkaniowym przyczyniliśmy się do ich powszechnego stosowania. Jesteśmy z Wami od 1988 roku. Na początku, jako prywatne biuro techniczno-handlowe byliśmy zorientowani na import i partnerstwo z krajami skandynawskimi. Z czasem podjęliśmy współpracę z firmami z całej Europy. Rozpoczynaliśmy działalność od dostarczania urządzeń grzewczych: nagrzewnic i kurtyn powietrznych, a z upływem czasu rozszerzyliśmy asortyment o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, filtry, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne itp. Podjęliśmy działalność produkcyjną nagrzewnic olejowych i elektrycznych FARMER oraz TERMO, jak również wentylatorów łazienkowych.
Od początku lat 90. jesteśmy wyłącznym, działającym na zasadach przedstawicielstwa, importerem wiodących producentów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.


Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:

SYSTEMAIR - (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt,

DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice,

MANROSE - wentylatory łazienkowe,

PYROX - kurtyny powietrzne,

HESCO - nawiewniki,

TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne.Naszymi klientami są firmy instalacyjne i hurtownie z całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem, liczącym około 2000 pozycji. W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm handlowych w branży instalacyjnej, wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001. Uczestniczymy w pracach badawczych i rozwojowych. W latach 2001-2004 współpracowaliśmy z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym z zakresu niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych. Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Każdego dnia czynimy wszystko, aby budować zaufanie i usprawniać współpracę z naszymi Kontrahentami. Chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dbając o partnerskie relacje biznesowe i działając dla wspólnego dobra, jakim jest ludzkie zdrowie i czyste środowisko naturalne.

Znajdź nas

Flop System

Dystrybutor • Wrocław dolnośląskie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy