Klimatyzator Fral Super Cool FSC 14 – cichsze i efektywniejsze chłodzenie pomieszczeń


Klimatyzator Fral Super Cool FSC 14 to model, którym powinna zainteresować się każda osoba, która szuka cichego i wydajnego sprzętu chłodzącego pomieszczenia. Główną zaletą tego modelu jest to, że w przeciwieństwie do większości klimatyzatorów, nie musi być on ustawiony w pomieszczeniu, które powinno zostać schłodzone.


Dzięki klasie zabezpieczenia IP23 można ustawić go na zewnątrz budynku czy też na balkonie, oszczędzając tym samym miejsce w pomieszczeniu. Z tego faktu wynikają dwie największe korzyści. * Przede wszystkim w pomieszczeniu chłodzonym poziom hałasu jest zdecydowanie niższy niż przy standardowych rozwiązaniach.

* Po drugie, efektywność pracy klimatyzatora wzrasta o 30% w porównaniu do sprzętów umieszczonych w pomieszczeniach i powietrze schładzane jest szybciej.

Przy użyciu specjalnego adaptera- plenum – można przekształcić go w klimatyzator dwururowy, który pracuje z efektywnością porównywalną do typowego klimatyzatora stacjonarnego, co przekłada się na znaczne oszczędności w poborze energii – jest to nawet do 60% mniej w stosunku do klimatyzatorów ustawionych w pomieszczeniach.

...