... lux

El-Piast Sp. z o.o.

Producent • Wrocław

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy


Firma EL-Piast Sp. z o.o. jest polskim producentem wysokiej klasy automatyki przemysłowej oraz systemów sterujących i integrujących.Posiadamy ugruntowane doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu oraz oprogramowywaniu sterowników swobodnie programowalnym, czujników temperatury, wilgotności, ciśnienia, paneli operatorskich, modułów rozszerzeń oraz bramek komunikacyjnych i innych.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta z poszanowaniem zasobów środowiska.


Od roku 2005 zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy setki tysięcy układów sterownia zarówno na rynki europejskie jak i na pozostałe kontynenty. Stale poszerzamy ofertę naszych produktów i wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Optymalizujemy koszty działania systemów sterowania.

Kładziemy duży nacisk na aspekt poprawy bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej w budynkach.


Nasz zespół specjalistów to wykształcona oraz doświadczona kadra inżynierska, który realizuje projekty z pogranicza mikroelektroniki, wielowarstwowych obwodów elektrycznych, inżynierii informacyjnej oraz szyfrowania komunikacji systemów automatyki i sterowania. Dysponujemy prężnie działającym zapleczem programistycznym, które gwarantuje wysoką jakość oferowanego oprogramowania. Projektowane algorytmy sterowania i systemy zarządzania automatyką budynkową, są w pełni konfigurowalne i dostosowane do potrzeb naszych klientów.


Naszą ofertę stanowią również systemy chmurowe ELPCLOUD.

Rozwiązanie to umożliw zdalny dostęp do obiektów z dowolnego miejsca na świecie. Obniża to koszty serwisu oraz skraca czas reakcji w sytuacjach awaryjnych.

  • Stale realizujemy projekty dla:
  • instytucji państwowych,
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • obiektów specjalnych o wysokich standardach.


Wykonujemy systemy zarządzania budynkiem dla szpitali, instytutów i prywatnych zakładów produkcyjnych, gdzie kluczowe jest utrzymanie ściśle określonych wcześniej warunków pracy.


W związku z ciągłym rozszerzaniem działalności naszej firmy poszukujemy partnerów, z którymi moglibyśmy realizować wspólne pomysły biznesowe.

Znajdź nas

El-Piast Sp. z o.o.

Producent • Wrocław

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław

+48 602 674 111

www.el-piast.com

oferty@el-piast.com

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy