... lux
PREMIUM

COOL Daria Kalinowska

Producent • Chotomów Mazowieckie

ul. Lipowa 10, 05-123 Chotomów

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

PPH COOL to polskie przedsiębiorstwo istniejące od 1981 roku.

Głównym rodzajem działalności firmy to wykonawstwo kompletnych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz produkcja urządzeń. Atutem przedsiębiorstwa jest własny zakład produkcyjny, doświadczona kadra inżynierska i bliski kontakt z Klientem dzięki aktywności 6 oddziałów lokalnych  w całej Polsce. Mocną stroną PPH COOL jest dopasowywanie się rozwiązaniem do indywidualnych potrzeb Klienta w trzech dziedzinach : CHŁODNICTWA, KLIMATYZACJI i SERWISU. Firma kładzie duży nacisk na ekologię co wyraża się w oferowaniu energooszczędnych rozwiązań np. FREE COOLING i stosowaniu ekologicznych, bezpiecznych dla środowiska czynników chłodniczych takich jak R290 ( propan )oraz R744 (dwutlenek węgla )


PPH COOL współpracuje z najbardziej znanymi producentami – dostawcami komponentów w Europie, jest również dystrybutorem znanych marek specjalistycznych urządzeń z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Firma produkuje urządzenia dla odbiorców zagranicznych zaprojektowanych wg indywidulanych wymagań klientów.

PPH COOL jest jedną z największych polskich firm produkujących agregaty chłodnicze, zespoły sprężarkowe i agregaty wody lodowej. Urządzenia wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym w Chotomowie trafiają do użytkowników w wielu krajach na całym świecie.

 

 

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Wyróżnieni - Diamenty Forbesa 2022

COOL Sp. z o.o. to podmiot powiązany z PPH COOL będący dystrybutorem przedsiębiorstwa. Spółka obsługuje sprzedażowo klientów OEM i zajmuje się dystrybucją określonego typoszeregu urządzeń.
thumbnail

Jubileuszowa promocja COOL na 40 urodziny firmy

Z okazji 40 rocznicy działalności naszej firmy zainicjowaliśmy akcję jubileuszową, w ramach której chcemy naszym klientom, którzy decydują się na zakup urządzeń i instalacji w naszej firmie wręczać prezenty.
thumbnail

COOL: Nowość - NET Pakiet! Czyli chiller "pod ręką"

Wprowadzamy z dniem 1 czerwca 2020 roku opcję monitoringu bezprzewodowego dla wybranego typoszeregu naszych chillerów. Opcję ta nazywamy NET Pakiet i jest dostępny dla chillerów ze sterownikami Danfoss model MCX serii AQUACOOL oraz AQUACOOL GREEN, wyposażonych w sprężarki spiralne oraz półhermetyczne tłokowe.
thumbnail

Dlaczego warto odwiedzić Firmę COOL na FWSK ?

Firma Cool Daria Kalinowska zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Na pytania portalu www.klimatyzacja.pl odpowiedział pan Marcin Pałka.
thumbnail

COOL: Szkolenie serwisowe

W dniach 23-24 października 2019 roku, w firmie COOL odbyło się wewnętrzne szkolenie zorganizowane dla serwisantów firmy oraz autoryzowanych firm serwisowych dotyczące zaawansowanej obsługi sterowników Danfoss serii MCX oraz chillerów propanowych.
thumbnail

Sterownik Danfoss w AQUACOOL!

PPH COOL już od co najmniej pół roku stosuje sterownik serii MCX marki Danfoss jako standardowe centrum sterujące wytwarzanych chillerów kompaktowych serii AQUACOOL. Praktycznie wszystkie modele niezależnie od rodzaju zastosowanego czynnika chłodniczego ,ze sprężarkami spiralnymi, tłokowymi i śrubowymi są wyposażane w ten kontroler.

Znajdź nas

COOL Daria Kalinowska

Producent • Chotomów Mazowieckie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy