... lux

CentroClima

Dystrybutor • Kraków małopolskie

ul. Siewna 34a, 31-231 Kraków

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy


CentroClima oferuje projektowanie, montaż oraz serwis systemów wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania łącznie z pełną automatyką.

Posiada produkcję pełnej gamy elementów wentylacyjnych.


Dlaczego my?

  • Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji
  • Gwarantujemy najnowsze technologie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób
  • Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę pracowników inżynieryjno-technicznych
  • Mamy ugruntowaną pozycję na rynku oraz stabilną sytuację finansową
  • Obserwujemy światowe trendy i potrafimy maksymalnie obniżyć koszty obsługi projektAktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Realizacja CentroClimy dla największego hotelu w Krakowie

Do listy nowoczesnych obiektów, w których za najwyższą jakość powietrza i komfort odpowiada CentroClima, dołącza kolejne miejsce.
thumbnail

CentroClima patronem projektu artystycznego pt. „Ostatnia Wieczerza XXI”

Po raz kolejny wspieramy polskich artystów. W tym roku jesteśmy patronem akcji NEOWITRAŻ „Ostatnia Wieczerza XXI”, w ramach której powstaje nowoczesny obraz autorstwa Piotra Barszczowskiego. Już 2 kwietnia br. będzie można go zobaczyć w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu.
thumbnail

CentroClima: System wentylacji hali produkcyjnej w zakładzie firmy Polplast Polska

W ramach współpracy z firmą Polplast Polska, CentroClima zajęła się projektem oraz montażem systemu dystrybucji powietrza jednej z hal zakładu produkcyjnego w Myślenicach.
thumbnail

CentroClima stawia na ekologię

Jako świadoma firma, dbamy, aby nasza działalność miała pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Z tego powodu nie tylko dostarczamy ekologiczne rozwiązania, ale także sami postanowiliśmy dać przykład innym przedsiębiorstwom. Od początku 2021 roku blisko połowa zapotrzebowania energetycznego naszej siedziby pochodzi z odnawialnych źródeł energii.
thumbnail

Własne Miejsce na Szpakowej- Nowa realizacja CentroClimy

W portfolio CentroClimy znalazła się kolejna realizacja, nasi specjaliści zajęli się projektem i montażem systemu wentylacji mechanicznej oraz oddymiania garażu podziemnego w budynkach osiedla Własne Miejsce na Szpakowej w Krakowie.
thumbnail

Wiatr w żaglach CentroClimy

CentroClima kocha morskie przygody! Dlatego i w tym roku nasza ekipa wzięła udział w XIII Otwartych Regatach Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. 29 sierpnia kilkadziesiąt drużyn udało się do malowniczej wioski Pirovac w północnej Dalmacji, gdzie odbyło się uroczyste rozpoczęcie zawodów.
thumbnail

CentroClima: Zdrowy klimat w krakowskiej klinice Vesuna

W branży medycyny estetycznej najważniejsze jest dbanie o zdrowie i komfort pacjentów. Biorąc pod uwagę jej specyfikę, CentroClima podjęła współpracę z Kliniką Vesuna w Krakowie. Nasz zespół zajął się doborem i instalacją odpowiedniego systemu klimatyzacji oraz wentylacji powietrza w ich nowo otwartym oddziale.
thumbnail

CentroClima: Wentylacja i oddymianie na nowoczesnym osiedlu w Krakowie

Nie zwalniamy tempa, kolejna realizacja trafiła do naszego portfolio. Inżynierowie CentroClimy zajęli się opracowaniem projektu oraz instalacją wentylacji i systemu oddymiania na potrzeby nowoczesnego osiedla Lokum Salsa w Krakowie.
thumbnail

Wentylacyjna mechaniczna w designerskim biurowcu pod Warszawą

W nowoczesnym biurowcu Grey Corner w Ząbkach pod Warszawą zadbamy o dobry klimat dla przyszłych najemców. Nasi inżynierowie zajmą się montażem instalacji wentylacji mechanicznej, a w późniejszym etapie także klimatyzacji opartej o urządzenia marki TOSOT.
thumbnail

Dwa nowe hotele z klimatyzacją od CentroClimy

Do naszego portfolio trafiły kolejne realizacje hotelowe, wśród których znajduje się hotel Wolski oraz modernizowany obiekt przy ulicy Szujskiego 3.
thumbnail

Kolejna Gazela Biznesu dla CentroClimy

To już druga nagroda na naszej półce przyznawana przez wiodący, ogólnopolski dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. W 2019 roku uplasowaliśmy się na 1121 pozycji w rankingu ogólnopolskim oraz na 115 miejscu w rankingu wojewódzkim, odnotowując wzrost przychodów na poziomie 157% w latach 2016 – 2018.
thumbnail

Klimatyzacja i wentylacja w Endorfinie

W nowo powstałej siłowni Endorfina w Kielcach, Firma CentroClima zadbała o dobry klimat do treningów i ćwiczeń, projektując oraz montując instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzację opartą na urządzeniach Chigo.
thumbnail

CentroClima budowlaną Firmą Roku

Podczas organizowanej już po raz szesnasty Gali Builder Awards zostaliśmy nagrodzeni za swój wkład w rozwój polskiej branży budowlanej tytułem Budowlanej Firmy Roku.
thumbnail

Pierwsza Gazela Biznesu na półce CentroClimy

Krakowska firma projektowo-wykonawcza CentroClima znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw według najnowszego rankingu „Pulsu Biznesu”.
thumbnail

Najnowsze realizacje CentroClima

Arsenał Miejski w Krakowie, Fideltronik, kolejne kluby fitness i pracownia fryzjerska Claudius Hair Treser Academy
thumbnail

Nowa strona internetowa firmy CentroClima

Zachęcamy do odwiedzenia odmienionej strony internetowej centroclima.pl
thumbnail

Pianissimo z wentylacją mechaniczną CentroClimy

W nowo powstającym budynku mieszkalnym Pianissimo przy ul. Podgórskiej/ Wandy w Krakowie, CentroClima rozpocznie prace montażowe związane z instalacją wentylacji mechanicznej.
thumbnail

CentroClima zakończyła następną realizację dla sieci Fitness Platinium.

CentroClima wykonała instalację klimatyzacji komfortu dla nowego klubu Fitness Platinium w Krakowie. To już trzynasta wspólna realizacja obu firm.
thumbnail

Fitness Platinium®

Kolejne zadanie dla nowego klubu Fitness Platinium®
thumbnail

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci

Budujemy pierwsze i jedyne w Polsce Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci

Znajdź nas

CentroClima

Dystrybutor • Kraków małopolskie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy

...