Nowy materiał na kanale YouTube Grupy Systherm: Napełnianie instalacji czynnikiem chłodniczym

W najnowszym materiale przygotowanym we współpracy z marką Konsi i Testo pokażemy, jak prawidłowo napełnić instalację klimatyzacyjną czynnikiem chłodniczym, korzystając z innowacyjnej wagi Testo 560i.

Z przyjemnością informujemy, że na kanale YouTube Grupy Systherm pojawił się nowy film, w którym szczegółowo omawiamy proces napełniania instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych czynnikiem chłodniczym.

Film skierowany jest do instalatorów, serwisantów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką klimatyzacji i chłodnictwa. Znajdziesz w nim:

  • szczegółowy opis kroków procesu napełniania instalacji i ustawienie odpowiednich parametrów pracy,
  • wskazówki dotyczące napełniania instalacji oraz narzędzia, które są do tego potrzebne,
  • wyjaśnienie roli prawidłowego doboru i ilości czynnika chłodniczego.

Materiał został przygotowany przez doświadczonych specjalistów branży HVACR, dzięki czemu łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi wskazówkami.

Wszystkie urządzenia Testo zaprezentowane w materiale dostępne są w sieci sprzedaży Grupy Systherm!

Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału, aby być na bieżąco z nowościami i poradnikami z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie lub napisz na bok@systherm.pl

www.systherm.pl

Grupa Systherm – Twój partner w klimatyzacji i chłodnictwie

SPRAWDŹ INNE MATERIAŁY I FILMY BRANŻY HVACR, SUBSKRYBUJ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

https://www.facebook.com/Systherm/

https://www.instagram.com/grupasystherm/

https://www.linkedin.com/company/grupa-systherm/mycompany/

https://www.youtube.com/@systherm-hvacrexpert4974/featured

https://www.tiktok.com/@systherm.hvac