... lux

Alfaco

Hurtownia • Wrocław dolnośląskie

ul. Krakowska 141-155, 50-428 Wrocław

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

icon

Chłodnictwo

icon

Klimatyzacja

icon

Wentylacja

Charakterystyka firmy

Firma Alfaco Polska Sp. z o.o. to widoący dystrybutor kompleksowych rozwiązań w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Portfolio firmy obejmuje wszystkie elementy składowe pozwalające na budowę kompletnych instalacji, oferujący tym samym gotowe rozwiązania dla Retailu. Od 2017 roku firma Alfaco Polska Sp. z o.o. jest członkiem Grupy CAREL, światowego lidera sterowników dla systemów klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewnictwa, jak również systemów nawilżania oraz chłodzenia adiabetycznego.Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku HVAC/R od pond 25 lat z sukcesem prowadzi sprzedaż urządzeń do firm instalacyjnych, producentów oraz firm handlowych, stale poszerzając portfel produktów. Rozbudowana sieć dystrybucji w 6 oddziałach na terenie Polski oraz sprzedaż wysyłkowa pozwala na dotarcie do szerokiego spektrum odbiorców od niezależnych sprzedawców po klientów indywidualnych.

Kluczowe znaczenie dla realizacji celów biznesowych firmy ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność i ogromne doświadczenie Alfaco jako dystrybutora oraz eksperta z zakresu HVAC/R. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i kontrahentów firma zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów, wykonuje bilanse chłodnicze, organizuje szkolenia z najnowszych rozwiązań wyznaczając tym samym nowe trendy w dystrybucji.Firma prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce, Ukrainie i obszarze Morza Bałtyckiego. Jest strategicznym partnerem dystrybucyjnym dla światowych producentów HVAC/R, sprzedając ich produkty w Europie Środkowo Wschodniej do tysięcy partnerów handlowych. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 2000 produktów przeszło 20 marek z całego świata m.in. Gree, Mitsubishi Electric, LG, Emerson, Copeland, Alco Controls, Carel, Sanhua, Fanco, Embraco, Beck, Friga-Bohn, Maxa, Swep, Toshiba, Guntner, Denaline.Zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce!

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Alfaco dystrybutorem marek Recuperator S.p.A, ENGINIA S.r.l. oraz Klingenburg

W ostatnich latach Carel zasiliły firmy Recuperator S.p.A, ENGINIA S.r.l. oraz Klingenburg International Sp. z o.o., podnosząc stopień atrakcyjności oferty zarówno całej Grupy jak i poszczególnych spółek.
thumbnail

30-lecia Alfaco Polska

13 maja 2023 roku w niezwykłej scenerii Hotelu Heron Live Spa w Gródku nad Dunajcem, odbyła się uroczysta Gala uświetniająca obchody Jubileuszu 30-lecia obecności marki Alfaco Polska na polskim rynku.
thumbnail

Dni Otwarte Alfaco 2023

Alfaco zaprasza na Dni Otwarte 2023 do swoich oddziałów Alfaco 2023.
thumbnail

Alfaco Polska i CAREL na HVAC EXPO 2023

W dniach 1 -3 marca, Alfaco Polska będzie wystawcą na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacja HVAC EXPO 2023, Hala C Stoisko 08.
thumbnail

Alfaco Diamentem Forbes 2023

Prestiżowa nagroda dla Alfaco.
thumbnail

Alfaco zdobywa I miejsce DELTA - branżowa nagroda

I miejsce w kategorii firm działających w brany wentylacyjno-klimatyzacyjnej do 30 lat.
thumbnail

c.suite Event 2022, cykliczne spotkanie dedykowane automatykom z sektora HVAC

c.suite Event 2022, cykliczne spotkanie dedykowane automatykom z sektora HVAC, wraca na mapę branżowych wydarzeń. Po raz czternasty Alfaco - Carel zaprosiło klientów, tym razem do Zegrza do hotelu Warszawianka.
thumbnail

Alfaco Polska wyróżniona podczas gali Diamentów Forbes 2022

Podczas wrocławskiego wydarzenia organizowanego przez Forbes, Alfaco Polska znalazła się wśród diamentowych firm wyróżnionych w kategorii "firm z przychodem ze sprzedaży od 50 do 250 mln zł", zajmując 20 miejsce w regionie dolnośląskim i 330 miejsce w Po
thumbnail

Dni Otwarte Alfaco 2022

Dni Otwarte znalazły się na mapie eventów Alfaco na stałe. Wzorem latach ubiegłych spotkania odbędą się w 6 oddziałach Alfaco.
thumbnail

Alfaco wśród Diamentów Forbes 2022

Alfaco Polska po raz szósty nagrodzona Diamentami Forbes.
thumbnail

Alfaco poszerza flotę samochodów hybrydowych

Alfaco Polska, dystrybutor energooszczędnych urządzeń i komponentów do energii odnawialnej oraz pomp ciepła poszerza flotę o kolejne Hybrydy Toyoty.
thumbnail

ALFACO Gazelą Biznesu 2021

Miło nam poinformować, że Alfaco Polska Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce "Gazele Biznesu 2021", zajmując 718 miejsce w Polsce, podnosząc tym samym swoją pozycję o 163 punktów względem roku ubiegłego.
thumbnail

Alfaco z nagrodą Delta 2021

Alfaco Polska Sp. z o.o. zdobyła I nagrodę Biznesową DALTA, które przyznaje Stowarzyszenie Polska Wentylacja.
thumbnail

Year Ending Dinner 2021 czyli spotkanie pracowników Alfaco

Po blisko dwóch latach przerwy udało się zorganizować spotkanie pracowników Alfaco z wszystkich siedmiu oddziałów.
thumbnail

Aplikacja mobilna Copeland Compressor Electronics dla sprężarek półhermetycznych

Pierwsza aplikacja dedykowana dla sprężarek półhermetycznych CopelandTM wyposażonych w technologię elektroniki sprężarkowej wprowadza firma Emerson.
thumbnail

Alfaco Gazelą Biznesu 2020

Alfaco Polska już po raz ósmy została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2020.
thumbnail

Oczyszczacze dla szpitala od Alfaco

Alfaco Polska Sp. z o.o. przekazała 10 oczyszczaczy powietrza Eagle marki Gree dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz 5 jednostek dla Szkoły podstawowej nr 101 w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży.
thumbnail

Przedstawiciele Regionalni Alfaco w Małopolsce

Firma Alfaco Polska sp. z o.o. wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, chcąc umożliwić szybki dostęp do informacji i rzetelnej obsługi w regionie małopolskim zaprasza do kontaktu z Przedstawicielami Regionalnymi. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze optymalnych rozwiązań z zakresu chłodnictwa oraz klimatyzacji.
thumbnail

Carel wprowadził iJ, nową platformę komercyjnych sterowników chłodniczych

Carel wprowadził iJ, nową platformę komercyjnych sterowników chłodniczych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku usług gastronomicznych OEM. Nowe sterowniki zaprezentowano podczas Euroshop 2020 w Düsseldorf.
thumbnail

Wsparcie dla projektantów systemów nawilżania

Carel zamieścił na stronie BIMobject bloki zawierające wszystkie potrzebne dane, wymiary, podłączenia elektryczne, hydrauliczne, jako gotowy element projektu.
thumbnail

Alfaco - Carel zaprasza na Targi Forum Wentylacja 2020

W dniach od 3 do 4 marca 2020 roku, Alfaco Polska Sp. z o.o. , członek Grupy Carel zaprasza na na Targi Forum Wentylacja 2020.
thumbnail

Alfaco Polska wśród Gazeli Biznesu

Miło nam poinformować, że firma Alfaco Polska Sp. z o.o., członek Grupy Carel, znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MSP, zdobywając miano Gazeli Biznesu.
thumbnail

HACCP dla boss i boss mini

Boss i boss mini, lokalne systemy nadzoru i monitoringu, otrzymały certyfikat zgodności z rygorystycznymi wymogami HACCP, jako system zapewnienia bezpieczeństwa żywności w gastronomii.
thumbnail

Alfaco z Certyfikatem Dystrybucyjnym GREE 2020

Alfaco Polska Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Dystrybucyjny GREE 2020, podczas konferencji "Gree is Our Future"organizowanej przez Free Polska.
thumbnail

Carel Industries wśród nagrodzonych „International Star” Małych i Średnich Spółek Europejskich 2019

Firma Carel została wybrana spośród 27 spółek w 12 krajach, notowanych na dziesięciu różnych europejskich giełdach.
thumbnail

Alfaco rozpoczyna współpracę z Politechniką Warszawską

Firma Alfaco Polska Sp. z o.o., czołowy dystrybutor kompleksowych rozwiązań HVAC/R, członek Grupy Carel specjalizującej się w rozwiązaniach sterujących dla sektorów chłodnictwa, klimatyzacji i nawilżania powietrza, podpisała z Politechniką Warszawską porozumienie o współpracy badawczo rozwojowej w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.
thumbnail

Czyszczenie magazynów w Alfaco

Wielkie czyszczenie magazynów w Alfaco. Sprawdź atrakcyjne ceny na nowe produkty marki Gree.
thumbnail

Zapraszamy na Dzień Otwarty Alfaco - Gree do Krakowa

Po raz pierwszy zapraszamy na wakacyjnego grilla do Krakowa w dniu 14 czerwca, w godzinach 9.00-16.00, do Hotelu Kościuszko znajdującego się przy ul. Papierniczej 3.
thumbnail

Warszawa czy Kraków? Dzień Otwarty Alfaco - Gree

Zapraszamy na dzień otwarty Alfaco-Gree
thumbnail

Dzień Otwarty Alfaco - Gree, 7.06 Oddział Warszawa

Zapraszamy na wakacyjnego grilla 7 czerwca do Oddziału Warszawa.
thumbnail

Zapraszamy na Dzień Otwarty ALFACO – GREE

Zapraszamy na Dzień Otwarty ALFACO – GREE, 7 czerwca w Oddziale Warszawa!
thumbnail

Szkolenie GREE-RAC w Firmie Alfaco

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie techniczne GREE-RAC.
thumbnail

Diamenty Forbes 2019 - Alfaco Polska Sp. z o.o. na 12 miejscu

Alfaco wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbes.
thumbnail

Pobierz od Alfaco nowy CENNIK GREE 2019!

Pobierz nowy cennik od Gree i zapoznaj się z ich wyjątkową ofertą.
thumbnail

Nowe modele sprężarek Emerson Copeland ScrollTM ZR*KRE i ZRD*KRE

Firma Alfaco Polska wprowadziła do oferty nowe modele sprężarek Emerson Copeland ScrollTM ZR*KRE i ZRD*KRE
thumbnail

Alfaco - Carel zaprasza na Dni Otwarte 2019

Dni Otwarte na stałe wypisały się w kalendarz wydarzeń Alfaco. Organizowane od kilku lat spotkania, rok rocznie przyciągają coraz większą ilość uczestników.
thumbnail

Zmiana siedziby Alfaco Polska Oddział Warszawa - ul. Nowa 3, Opacz - Kolonia

W dniu 1 kwietnia 2019, Alfaco Polska Oddział Warszawa rozpoczyna pracę w nowej siedzibie, która mieści się przy ul. Nowej 3 w Opacz – Kolonia koło Warszawy.
thumbnail

Nowa siedziba oddziału w Warszawie

Zmiana adresu od 1.04 ALFACO POLSKA oddział Warszawa, ul. Nowa 3, Opacz - Kolonia
thumbnail

Alfaco zaprasza na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja

W dniach 5-6 marca 2019 roku, zapraszamy na targi Forum Wentylacja, podczas których ALFACO – CAREL przedstawią nowe energooszczędne i wysokowydajne rozwiązania.
thumbnail

Alfaco: Tegoroczne spotkanie c.suite Event 2018 – Jurata

Już od jedenastu lat spotykamy się z klientami na corocznym cyklu szkoleniowym poświęconym automatyce HVAC.
thumbnail

Pełne magazyny urządzeń GREE w Alfaco!

Serie U-MATCH, FREE-MATCH oraz najbogatsza oferta jednostek ściennych.
thumbnail

Najbogatsza oferta Gree tylko w Alfaco!

Klimatyzatory ścienne Gree charakteryzują się nowoczesną i estetyczną obudową. Szeroka gama produktów pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do mieszkać, biur czy sklepów.
thumbnail

Systemy nawilżania humiSteam firmy CAREL w biurowcu Bobrowiecka 8 w Warszawie

Alfaco montuje urządzenia
thumbnail

Nowy cennik na urządzenia komercyjne GREE na czynnik R32 dostępny w Alfaco!

Urządzenia komercyjne GREE z czynnikiem R32
thumbnail

CAREL zadebiutował na giełdzie

Decyzja o wejściu na giełdę została podjęta w ramach strategii rozwoju, która zawsze określała firmę Carel.
thumbnail

Alfaco: Autoryzowany Partner Mitsubishi Electric

Miło nam poinformować, że Alfaco Polska Sp. z o.o. otrzymała autoryzację Mitsubishi Electric na rok 2018-19, podczas III Konferencji Partnerskiej.
thumbnail

25 lecie Alfaco Polska w Zamku Topacz

W dniu 12 maj 2018, odbyła się jubileuszowa uroczystość 25- lecia firmy Alfaco Polska Sp. z o.o. Chcąc podkreślić jubileuszowy charakter wydarzenie odbyło się w urokliwym Zamku Topacz pod Wrocławiem na głównej Sali Balowej.
thumbnail

Dni otwarte ALFACO 2018

Jak co roku Firma ALFACO zaprezentuje nowości firmowe, jej doradcy będą do Państwa dyspozycji a całości będzie towarzyszyć impreza grillowa z pysznym jedzeniem i piciem.
thumbnail

Nowość w ALFACO: Copeland EazyCoolTM ZX

Firma Emerson wprowadziła nowe wewnętrzne jednostki chłodnicze Copeland EazyCoolTM ZX
thumbnail

Alfaco dostarcza urządzenia GREE do PKO Bank Polski S.A.

Firma Alfaco Polska Sp. z o. o. podpisała z bankiem PKO Bank Polski SA umowę na dostawę urządzeń GREE.
thumbnail

Dzień Otwarty LG i Alfaco oddział Warszawa - 13.10.2017

Zapraszamy na zamknięcie sezonu grillowego w dniu 13.10 do warszawskiego oddziału Alfaco
thumbnail

c.suite Event 2017 - szkolenie dla Automatyków

W dniach 5-7 września Alfaco Polska – czołowy dystrybutor kompleksowych rozwiązań HVACR gościł, ponad 30 klientów z całej Polski.
thumbnail

Certyfikat BACnet® B-BC dla gamy produktów c.pCO firmy CAREL

Pełny zakres sterowników c.pCO otrzymał certyfikat BACnet® B-BC, potwierdzający niezawodność wykorzystanych protokołów komunikacji.
thumbnail

Pełna dostępność GREE w magazynie Alfaco! Sprawdź ceny!

Pełna gama produktów marki GREE. Zapytaj o cenę!
thumbnail

Grupa Carel przejmuje polskiego dystrybutora, umacniając swoją pozycję w europie wschodniej

Grupa Carel kontynuuje swoją strategię rozwoju zagranicznego poprzez przejęcie, wchodząc w posiadanie jej polskiego dystrybutora Alfaco Polska Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu, Polska, współpracującego z Carel od 20 lat
thumbnail

Nawilżacze Alfaco w Urzędzie Miasta w Katowicach

Systemy humiFog znalazły się z dawnym Domu Prasy, przy ul.Młyńskiej 1 w Katowicach, gdzie obecnie mieści się Urząd Miasta.
thumbnail

Nowy cennik GREE dostępny w ALFACO. Nowe niższe ceny!

Nowy cennik GREE już dostępny w ALFACO!
thumbnail

Alfaco prezentuje nowe klimatyzatory pokojowe LG

Alfaco jest dystrybutorem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory pokojowe LG typu Delux Smart Inverer oraz ARTCOOL Smart Inverter.
thumbnail

ALFACO: Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania - DAIKIN URURU

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania - DAIKIN URURU
thumbnail

Systemy nawilżaczy heaterSteam zastosowane w budynku Metropolitan

Obiekt Metropolitan korzysta z najlepszych urządzeń na rynku, w tym między innymi z systemu heaterSteam.
thumbnail

Alfaco Polska dostarcza nawilżacze do biurowca Q22

Q22 to znajdujący się na warszawskim Śródmieściu, najnowocześniejszy budynek biurowy. Obiekt wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych – w tym 17 systemów optiMist.
thumbnail

Firma Alfaco zaopatrzyła Silesia Business Park w system humiFog

Nawilżacze adiabatyczne humiFog to wysokowydajne i precyzyjne urządzenia.
thumbnail

Systemy nawilżania humiSteam w obiekcie Orange Office Park

Firma Alfaco Polska sp. z o.o. dostarczyła 9 systemów nawilżania humiSteam firmy CAREL do obiektu Orange Office Park. Jesienią 2016 planowanych jest 5 kolejnych systemów.
thumbnail

Alfaco relacjonuje szkolenie z zakresu automatyki Carel oraz "militarną integrację"

Automatyka i sprzęt militarny to zupełnie odmienne dziedziny, ale to właśnie one był głównymi tematami 1Tool / c.suite Event 2016.
thumbnail

Klimatyzatory ścienne marki GREE. Zapytaj o cenę!

Atrakcyjne ceny, dostępność produktów i szybka realizacja!
thumbnail

GREE: Atrakcyjne ceny, pełna dostępność, szybka realizacja!

Pełna gama produktów marki GREE w ofercie Alfaco. Zapytaj o cenę!
thumbnail

LOMO ECONOMIC dostępne w magazynie!

Pełna dostępność klimatyzatorów Lomo Economic marki GREE od Alfaco.
thumbnail

Alafco: NOWOŚĆ! Seria LOMO dostępna w magazynie

Seria LOMO dostępna w magazynie. CHANGE 100% dostępność.
thumbnail

Nowa gama urządzeń firmy FrigaBohn 3C-A w ofercie Alfaco

Nowa gama urządzeń firmy FrigaBohn 3C-A - przeznaczone do komercyjnych i pół-przemysłowych aplikacji chłodniczych lub przechowywania w niskich temperaturach
thumbnail

Alfaco: Rozwiązanie dla sklepów typu convenience

System gwarantuje, że jednostki kondensacyjne wyposażone w te technologie osiągają najlepsze wyniki pod względem energooszczędności.
thumbnail

ALFACO: Uruchomienie GMV5 marki GREE

19 maja 2016 odbyło się oficjalne uruchomienie GMV5 marki GREE. W wydarzeniu uczestniczyli wspólnicy firmy FREE Polska oraz producent GREE.
thumbnail

Alfaco: Kompleksowe zarządzanie automatyką i oświetleniem w małych obiektach typu Convenience Store

PChrono CS to urządzenie, które może zarządzać jednostkami klimatyzacyjnymi, chłodniczymi oraz oświetleniem.
thumbnail

Alfaco: Nowe sprężarki ZS*KA Copeland Scroll

ZS*KA - Wysoka efektywność i możliwość stosowania z różnymi czynnikami chłodniczymi.
thumbnail

Nowość w ofercie Alfaco: Najwyższy wzorzec kontroli nawilżania!

HeaterSteam, precyzyjne nawilżanie w rozbudowanej i zaktualizowanej odsłonie.
thumbnail

Nowe sprężarki spiralne o zmiennej prędkości obrotowej w ofercie Firmy Alfaco

Nowa linia sprężarek ZPV o zmiennej prędkości obrotowej obejmuje 6 modeli o wydajności od 2 do 58 kW.
thumbnail

Alfaco laureatem rankingu Gazele Biznesu

Firma Alfaco Polska Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się wśród elitarnego grona laureatów ogólnopolskiego rankingu „Gazele Biznesu” 2015 - najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.
thumbnail

Alfaco: Prestiżowa nagroda dla HEOS Sistema firmy CAREL

HEOS Sistema firmy CAREL wygrało prestiżową nagrodę 2016 AHR Expo Innovation Award w kategorii chłodnictwo. W konkursie wytypowano najbardziej kreatywne, efektywne, innowacyjne produkty i technologie na rynku HVACR.
thumbnail

Bezpłatne webinarium: jak połączyć oszczędność energii z kontrolą nawilżania w serwerowniach

W czwartek 10 grudnia godzina 15.00 do 16.00, odbędzie się bezpłatne webinarium: jak połączyć oszczędność energii z kontrolą nawilżania w serwerowniach.
thumbnail

Spotkanie Grupy Alfaco Polska we Wiedniu

Tegoroczne spotkanie Grupy Alfaco Polska, Austria, Czechy i Węgry odbyło się we Wiedniu.
thumbnail

Ruszyła nowa strona internetowa Alfaco Polska Sp. z o.o. – czołowego dystrybutora na rynku HVAC /R

Dostępny pod adresem www.alfaco.pl serwis zyskał czytelny layout oraz nowoczesne rozwiązania usprawniające komunikację z klientami. Nowa strona powstała w trzech wersjach językowych
thumbnail

Alfaco: Nowość - Nawilżacz ULTRASONIC CAREL!

Prezentujemy nowość na rynku, pierwszy nawilżacz ultraSonic (0.5 l/h and 1.0 l/h) firmy CAREL przeznaczonych dla aplikacji takich jak klimakonwektory, komory piekarnicze do rozrostu ciasta czy lady chłodnicze.
thumbnail

Alfaco: Nagroda Gepardy Biznesu 2015

Miło jest nam poinformować, że Alfaco Polska Sp. z o.o. otrzymała nagrodę Geparda Biznesu 2015. To już dziesiąta edycja ogólnopolskiego Konkurs Gepardy Biznesu prowadzona od 2006 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków.
thumbnail

Alfaco: 22 lata na rynku HVAC

Alfaco Polska Sp. z o.o. w dniu dzisiejszym obchodzi 22-lecie swojej działalności. Firma funkcjonuje od 1993 roku. Przez ten czas ugruntowała swoją pozycję w czołówce polskich dystrybutorów branży HVAC. Ciągłe podnoszenie jakości obsługi oraz poszerzanie swojego portfolio pozwala na rozwój firmy i perspektywiczne patrzenie w przyszłość .
thumbnail

Nowy oddział firmy Alfaco w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego oddziału w Warszawie.
thumbnail

Program doboru produktów Copeland oraz Alco - Select 7.6

Program doboru produktów Copeland został zaktualizowany do wersji 7.6 i jest dostępny do pobrania. Zalecamy zaktualizowanie programu i korzystanie z najnowszej wersji.
thumbnail

Gazela Biznesu 2012 dla firmy Alfaco

Firma Alfaco informuje, że po raz kolejny została wyróżniona "Gazelą Biznesu". Ranking Gazele Biznesu ma na celem wyróżnienie prężnie działających i rozwijających się firm, organizowany jest już od 2000 roku.
thumbnail

Alfaco na Targach AUTOMATICON 2013

Firma Alfaco zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy na XIX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2013 Automatyka, Pomiaty, Elektronika, 19-22 marca 2013 r., Warszawa
thumbnail

Rzetelny w Biznesie 2012 dla Alfaco

Prestiżowa statuetka Rzetelny w Biznesie 2012 została przyznana Firmie Alfaco Polska. To zaszczytne wyróżnienie za wyznaczanie najwyższych standardów w przestrzeganiu rzetelnych i transparentnych zasad prowadzenia firmy oraz budowanie systemu wymiany informacji gospodarczych w Polsce w 2012r.
thumbnail

Alfaco: Liga Graczy - extra 200 pkt za rejestrację

Wejdź do Ligi Graczy. Zarejestruj się do końca października 2012r., a dostaniesz 200 extra punktów. Zarejestruj siew programie lojalnościowym na stronie www.ligagraczy.lge.pl i wejdź do ligi najlepszych klientów LG. Zapraszamy do zapoznania się z programem.
thumbnail

Alfaco: Rozwiązania dla komór chłodniczych

MasterCella, regulacja temperatury w komorach chłodniczych. ColdWatch, alarm.Człowiek w komorze. DPWL Czujnik wycieku czynnika chłodniczego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową.
thumbnail

Alfaco: Alco - Filtry osuszacze prosto z magazynu

FDB jest filtrem o konstrukcji hermetycznej, z kompaktowym wypełnieniem osuszającym wykonanym z elementów kulistych, przeznaczonym do zamontowania w przewodzie cieczowym.
thumbnail

Alfaco: pCO5 - Nowe sterowniki swobodnie programowalne

Nowa oferta firmy CAREL w zakresie sterowników swobodnie programowalnych jest wynikiem ponad 25 lat doświadczeń w tworzeniu i ciągłym doskonaleniu sterowników dla rynku HVAC/R. W porównaniu ze starszymi sterownikami rodziny pCO, pCO5 zostały wzbogacone również o nowe funkcje poprawiające efektywność systemów HVAC/R, takie jak wbudowanie w sterownik elektronicznego zaworu rozprężnego i ultrakondensatora, gwarantującego zamknięcie zaworu w przypadku awarii zasilania.
thumbnail

Alfaco: Wentylatory FANCO prosto z magazynów

Zaawansowany proces technologiczny jaki jest wykorzystany do produkcji wentylatorów FANCO zaowocował wypuszczeniem na rynek modeli, które cechuje zróżnicowane napięcie zasilania. Dostępne są modele zarówno w wersji napięcia zasilania 220 V jak i 380 V, zróżnicowany przepływ powietrza.
thumbnail

Alfaco: Nowy cennik klimatyzatorów GREE

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem klimatyzatorów GREE.
thumbnail

Alfaco: Udział w targach Mostra Convegno Expocomfort

Targi MCE odbywają się w dniach 27-30 marca 2012 roku.
thumbnail

Alfaco: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2010 według D&B Poland otrzymała firma Alfaco Polska Sp. z o.o.
thumbnail

Alfaco: CAREL - Terminy szkoleń 1Tool w 2012 roku

Alfaco Polska Sp. z o.o. zaprasza na kolejny cykl szkoleń 1tool Basic.
thumbnail

Alfaco: Agregaty COPELAND zakwalifikowane do PolSEFF

Pragniemy poinformować, że ultraciche agregaty skraplające Copeland ZX oraz agregaty na zbiornikach Copeland HLR zostały zakwalifikowane do Programu Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce - PolSEFF...
thumbnail

Alfaco: Rozszerzenie gamy produktów firmy Copeland

Firma Alfaco dążąc do realizacji zapotrzebowań swoich klientów, ponownie rozszerza gamę produktów firmy Copeland.

Znajdź nas

Alfaco

Hurtownia • Wrocław dolnośląskie

ul. Krakowska 141-155, 50-428 Wrocław

+48 71 340 05 75

www.alfaco.pl

alfaco@alfaco.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy

...