rejestracja

Zymetric Sp. z o.o. to Generalny Przedstawiciel Koncernu MITSUBISHI ELECTRIC AIR CONDITIONING w Polsce. Oferujemy rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji dla domów, mieszkań, pomieszczeń biurowych, a także obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych.


Wszystkie produkty Mitsubishi Electric cechują: zaawansowana japońska technologia, wysoka jakość wykonania oraz niezawodność, o której świadczy fakt posiadania 5-letniej gwarancji na urządzenia.

 

SZKOLENIA
W siedzibie firmy Zymetric organizowane są szkolenia techniczne dedykowane do osób montujących i/lub serwisujących urządzenia oferowane przez Zymetric. Nasze centrum szkoleniowe zostało uruchomione w 2007 r. Składa się z sali szkoleniowej, w której jest zamontowana większość podstawowych urządzeń z naszej oferty.


Dzięki temu uczestnicy szkoleń mogą ugruntować zdobytą wiedzę i wykorzytsać ją w praktyce, na pracujących urządzeniach. Poszczególne stanowiska w naszym centrum zawierają urządzenia z serii:

 • M – dedykowanej do zastosowań takich jak małe i średnie biura, apartamenty, domy;
 • Mr. Slim - dedykowanej do zastosowań takich jak sklepy, lokale usługowe, pomieszczania techniczne
 • City Multi - dedykowanej do zastosowań takich jak biurowce, apartamenty, domy, hale przemysłowe, magazyny, hotele,
 • układy sterowania Mitsubishi Electric – spinające klimatyzacje w jedną logiczną całość pod względem użytkowania poprzez sterowanie centralne.

Sala szkoleniowa posiada miejsca dla grup szkoleniowych do 16 osób.

 

Szkolenia prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowanych inżynierów, z dużym doświadczeniem praktycznym popartym zaangażowaniem i wiedzą techniczną. W centrum szkoleniowym Zymetric prowadzone są cykliczne warsztaty w zakresie doboru, montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych marki Mitsubishi Electric, zakończone uzyskaniem certyfikatu Autoryzowanego Instalatora. Tematyka szkoleń to m.in.:

 • charakterystyka urządzeń serii M, Mr. Slim, City Multi,
 • budowa urządzeń ww. serii,
 • panel dotyczący ich diagnostyki,
 • odzysk ciepła,
 • układy chłodzone wodą,
 • zagadnienia związane ze sterownikami systemowymi, centralnymi i indywidualnymi,
 • rozliczanie energii.

 

Oprócz wiedzy i materiałów wręczanych podczas szkolenia, uczestnicy otrzymują także materiały w formie elektronicznej, jak również poszkoleniowe wsparcie inżynierów Zymetric sp. z o.o. Poza tym, w Centrum odbywają się szkolenia organizowane w momencie wprowadzania nowych produktów, przedstawiające najnowsze technologie oraz szkolenia indywidualne dla inwestorów i zainteresowanych firm.

 

Aby zapisać się na wybrane szkolenie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: http://www.mitsubishi-electric.pl/szkolenia/. Na stronie zamieszczone są także dokładne informacje dotyczące tematyki szkoleń oraz ich harmonogram.