Doradca Techniczny - ASC Sp. z o.o.

Doradca techniczny

  • miejsce pracy: Siedziba ASC Sp. z o.o. (Warszawa).

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez ASC.
  • Bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień.
  • Obsługa programów doboru urządzeń.
  • Współpraca i wsparcie dla Działu Technicznego oraz Handlowego.
  • Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego.
  • Współpraca z dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, chłodnictwo.
  • Doświadczenie: minimum dwa lata w branży chłodnictwo, klimatyzacja.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Język angielski minimum w komunikatywnym stopniu, umożliwiającym kontakt z zagranicznymi dostawcami.
  • Zaangażowanie, efektywność pracy oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy.
  •  Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: j.chuwen@asc.waw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).